Vip Transfer

Vip Transfer

 

Vip Transfer   Şoförlü araç transferleri genelde kaliteli ve başarılı firmalar tarafından yapılmaktadır. Zira bu iş bir hizmet verme olduğu için altyapısı sağlam firmalar tarafından yapılabilir. Bu hizmetler için yeterli bir filo ve profesyonel bir kadroya sahip olunması gerekmektedir. Transfer pek çok noktaya yapılabilmektedir. Kayak merkezlerine turistik bölgelere yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra uzun mesafeli yolculuklar için de şoförlü araç kiralama yapılabilmektedir.

 

Aysa Vip ve Hizmetleri

 

Aysa vıp de bu konuda hizmet veren firmalardan biri olup hizmet konusunda ürün yelpazesi geniştir. Firma Vip transfer işi haricinde kayak transferi yani kayak sezonunda kayak bölgelerine ulaşımı sağlamaktadır. Havaalanı transfer işlemi için Aysa vip 7 gün 24 saat süre ile müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Vip transfer hizmeti esnasında kullanılan araçlar D2 belgeli olup sürücüler gerekli sertifikasyona sahiptir. Havaalanı transfer hizmetleri vermenin yanı sıra şehirlerarası transfer, araç tahsis otel transferi, shuttle hizmetleri de verilebilmektedir.2010 yılında kurulan ve iş hayatına başlayan firma müşteri odaklı olarak çalıştığı ve isteğe özel çözümler üreten bir firmadır. Bu yüzden hava alanı transfer konusunda da diğer firmalarının önünde yer almaktadır. Araç filosu geniş olup B ve C segmentinden başlayan araç modelleri üst modellere kadar çıkmakta olup üst segment araçlar şoförlü olarak da müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Hava alanında yapılan karşılama işlemlerinde sürücü elinde müşterinin yazılı olduğu bir pankartla bekler.

 

Şayet müşteri şoförle karşılaşamaz ise müşteriye şoförümüz cep telefonundan ulaşacaktır. Bu şekilde buluşma sağlanır. Shuttle servislerinde 45 dakikalık gecikmelerde bu durum dikkate alınır. Bir sonraki servis için müşteri para ayrıca başka bir şey ödemez. Şayet müşterinin bir gecikme durumu söz konusu olursa araç beklemeye devam eder ve müşteri hiçbir şekilde mağdur bırakılmaz. Servis araçlarına 5 kg a kadar olan canlı hayvanlar kabul edilebilmektedir.5 kg üzeri olan küçük dostlar maalesef servise kabul edilememektedir.

 

Verilen hizmetlerin arasında düğün organizasyonları ayrıca iş hayatında olmayan konular da yer almaktadır. Bu konuda da geniş bir araç filosu ile müşterilere hizmet verilmektedir. Bu araçları kullanan ekip te profesyonel ve güler yüzlüdür. Sosyal ilişkileri yüksek, psikoteknik ve src belgelidir. Bloglarda görüleceği üzere firmanın eski hizmetlerinden örnekler mevcuttur. Gelin arabaları ve düğün ile ilgili organizasyonlarla ilgili görseller de firmanın blogunda mevcuttur. Fotoğraflarla birlikte bunları net olarak görülebilirsiniz.

 

Vip Transfer Hizmet Kalitesi

 

Tüm bu görseller aslında firmanın kalitesini göstermektedir.

Aysa Vip Turizm in bir önemli özelliği de 7 gün 24 saat rezervasyon yapılabilmenizdir.

Burada alınacak ve bırakılacak noktalar ile kişi sayısı belirtilerek ayrıca rezervasyon ve fiyat belirleme için önbilgiler verilmiş olur.

Uçak gecikmesi gibi elde olmayan durumlar için ilave ücret talep edilmez.

Bu tip müşteri odaklı yaklaşımlar da bu firmanın kalite anlayışını oluşturmaktadır.

 

Verilen hizmetler arasında kayak sezonunda bu bölgelere transferler de gerçekleştirilmekte olup ayrıca bu her firmada yapılan bir transfer değildir. Bu da bu firmanın farklarından biridir. Bu tip araç kiralama sayesinde müşteriler trafik stresini, yenmesi muhtemel trafik cezalarını ve yakıtı düşünmeden sadece işlerine odaklanarak daha rahat çalışma imkânı bulmaktadırlar. Bu bakımdan bu tip bir sistem gerçek anlamda bir avantaj olmaktadır.2010 yılında kurulan genç bir firma olmasına rağmen oldukça kısa sürede bu hizmeti alan insanların gönlüne taht kurmuştur.

Bu da bu firmamızı bu gün bulunduğumuz yere getiren en önemli faktör olmuştur.

Bu geniş hizmet yelpazesinin yanı sıra da alkollü olarak gelen müşterinin araca alınmama ve

hizmetin verilmemesi gibi bir hak da firmada saklıdır.

Bu istisnai hususu da altını çizerek önemini belirtmek isteriz.

Leave a Comment