Şoförlü Araç Kiralama

Şoförlü araç kiralama yardımıyla, ulaşmak arzu ettiğiniz yere güvenli ve konforlu olarak ulaşmanızı elde eden bir hizmettir. Özel günlerde veya iş seyahatlerinde çoğunlukla tercih edilen şoförlü araç kiralama hizmetleri hakkında ki tüm bilgiler aşağıda sunulmuştur.

 

 

Şöförlü Araç Kiralama Hizmeti Nasıldır?

Şöförlü araç kiralamak, klasik araç kiralamak hizmetlerinin yanı sıra aracı kiralamak istediğiniz süre zarfında bununla birlikte şoför hizmeti almanızı da elde eden bir paket olarak bilinebilirsiniz. Özel günlerde araç kullanmak istemediğinizde ya da yollarını bilemediğiniz bir yere iş için toplantıya gitmek istediğinizde şöförlü araç kiralama ve transfer hizmetini tercih ederek rahat edebilirsiniz.

 

Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti iyi mi Uygulanır?

Şoförlü otomobil kiralama hizmeti; meşhur şoförlü araç kiralama yada daha uzun soluklu olarak sağlanabilir. Bu konum tamamen hizmeti alacak ferdin tercihine bakılarak belirlenmektedir. Kendi şehrinizde şoförlü araç kiralayabileceğiniz şeklinde şehirler arası şöförlü araba kiralamanın imkanını da tercih etmeniz olasıdır. Bütün şartları belirledikten hemen sonra hizmeti satın almak çok kolaydır. Her hizmette olduğu şeklinde şoförlü araç kiralama da da bazı şartlar bulunur. Yeterlik ya da yaş sınır şeklinde şartlar şoförlü araba kiralama şirketleri tarafıdan belirlenmektedir. İşlemin arkasından seçtiğiniz araç ile ayrıca birlikte ustalaşmış şoförünüz size yönlendirilir.

 

Şoförlü Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadardır?

Fiyat bandı aracın modeline, gün sayısına yada firmaya bakılırsa değişkenlik izah edebiliriz. Klasikleşmiş araç kiralama fiyatı ve ya şöförlü araç kiralama fiyatları içinde muhakkak bir fark vardır. Vip şöförlü araba kiralamak ile şehirler arası şöförlü araç kiralamak fiyatları, şöförlü araba kiralama tutarlarına oranla daha yüksek tutulabilmektedir. Bunun amacı hizmetin daha kaliteli olmasını sağlamaktadır. Araç kiralamak istediğiniz firmanın ucuzluk zamanını kovuşturmak, daha makul fiyatlar ile hizmet almanızı sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte yakıt, köprü, otoyol veya özel otoyol ücretleri şeklinde extra harcamaların kim tarafından karşılandığını bilmeniz gerekmektedir. Bazen araç kiralamak istediğiniz firmalar bu ücreti toplam hizmetin fiyatlarına dahil ederken bazıları ise ekstra ücret fiyat olarak da sözleşmede belirtirler.

Fiyatları tek yön ve ya gidiş ve dönüş olacak şekilde iki alanda inceleyebilirsiniz.

Tek yön ulaşım seçtiğinizde fiyat, gidiş dönüşe nazaran daha uygun görünse de araçların geri dönüş km si hesaba eklenecek şekilde bir fiyat sunulmaktadır.

Bütün bu şart lar doğrultusunda taban fiyat belirlenmiş olmaktayız. Bundan dolayı şoförlü araç kiralama hizmeti için durağan bir fiyat belirlenemez. Şöförlü araç kiralama hizmet saatlerimiz;

4 saat 130 kilometre, 8 saat 160 kilometre,

12 saat 200 kilometre ve 24 saat 300 kilometre ile sınırlı olmaktadır.

Tahsis hizmeti maksimum 160 kilometre sınırı ile sunulmakta olup

kilometre aşılması geçilmesi durumlarında, kilometreye ekstra olarak aşağıdaki gibi ücretlendirme yapılmaktadır;

  • First Class; 7 TL + KDV
  • Business Class; 5 TL + KDV
  • Eco-Light; 3 TL + KDV
  • Minivan; 4 TL + KDV
  • Van; 6 TL + KDV

 

Şoförlü Araç Kiralama Avantajları nedir?

Konfor: seyahat ederken, bununla birlikte yapmanız gereksinim duyulan

farklı işleriniz var ise Şoförlü Kiralama hizmeti kolaylığı ile bunları güzelce çözmeniz mümkündür.

güvenlik: Lisanslı şoförler, her türlü trafik ve de hava koşullarında gezinmede çok deneyimlidir. Ayrıca aşina bulunmadığınız alanlarda iyi mi dolaşılacağını da bilirler.

Daha önce hiç gitmediğiniz bir il de yolunuzu bulmaya çalıştığınızda korku yaşıyorsanız,

neden birinin sizin için bu karmaşık detaylarla ilgilenmesine imkan sağlamıyorsunuz?

Bir şöför kiralarsanız ve gitmek istediğiniz lokasyona güven içinde ayrıca en az stres ile varma imkanınız artar.

zaman: Özellikle bir iş seyahatinde ise şöförlü araba kiralama hizmeti size vakit kazandıracaktır.

Gitmeniz ihtiyaç duyulan yerlere en hızlı şekilde ulaşmanın yanı sıra

seyahat esnasında arka koltukta işinizi halledebileceksiniz,

görüşmenizi gerçekleştirebileceksiniz ve notlarınızın üstünden geçebilirsiniz.