Şoförlü araç kiralama Araç kullanmak istemeyen ya da aracını bırakıp uçağa yetişme zorunluluğu olanların, hizmetlerinden yararlanmak istemeleri halinde internet sitelerindeki adres ve telefon numaralarından irtibat sağlamak mümkündür.

 

Özel misafirlerin veya devlet büyüklerinin karşılanması veya misafir edilmesi gereken durumlarda da havalimanına ya da hotellere Vip transfer Ankara araçları gönderilerek ulaştırma sağlanır.

Vip transfer Ankara ortak çalışma yaparak şoförlü araç kiralama ile birlikte çalışma programı içindedir.

Özel şoförün ve lüks araçların kullanıldığı transfer araçlarında her türlü konfor düşünülerek, beden ısısına göre ayarlanabilir deri koltuklar, yaz kış şartlarına uygun ortam ısısı, içecek, müzik, sinema keyfi ve internet bağlantısı mevcuttur.

 

           Şoförlü araç kiralama 7 gün 24 saate uyumlu programlar için hizmet verir. İstenilen noktadan alınarak, ulaştırılması istenilen yere güvenle bırakılan yolcular Vip transfer Ankara ayrıcalığını yaşar. Herkesin kullanımına açık olan araçlar, genellikle havalimanı transferlerinde daha çok tercih edilmektedir.

Özellikle yurtdışından gelen misafirlerin Türk kültürüne yakışır karşılanıp ağırlanmasında Vip transfer Ankara araçları gösterişli ve ihtişamlı bir karşılama sunar. Transfer imkânları sunan firmaların müşterileri ile anlaşmaları saat üzerinden olduğundan, kullanılan saate göre ücret talep edilir.

 

Şoförlü araç kiralama fiyat hesaplandırmalarında araç ve şoför fiyatını bütün olarak verdiğinden, diğer araç kiralama firmalarına göre yüksek fiyatlar çıkabilmektedir. Bu özel hizmetleri kullanan müşterilerin diğer firmalarla kıyaslanamayacak kalitesini gördüklerinde, fiyatların yüksek olmasını düşünemeyecekleri memnuniyet içerisinde kalırlar.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sık sık kullanılarak, şehir trafiğinde rahatlığın sağlanması, ulaşılacak yere gitme telaşı ve stresi yaşanmamasında Vip transfer Ankara ayrıcalığı ile seyahat etme zevki yaşanır.

Etraf seyredilerek veya az sonra yapılacak sunuma konsantre sağlanarak yapılan seyahatler şoförlü araç kiralama fayda ve imkânlarını yaşatır.

 

İşadamlarının sürekli seyahat gerektiren durumları, kendileri veya misafirleri için özel programlar, transfer firmalarının özel imkânlarıyla gerçekleşerek, program akışı sağlanır.

Transfer imkânlarından vip ve şoförlü olarak yararlanmalarda ücretin hesap numarasına yatması,

istenilen adrese belirtilen saatte aracın bulunacağı anlamı taşıyarak, adına yakışır imkânlarla ve güvenilirlikle hizmet sağlanmasını amaçlar.