Bizlere vermiş olduğunuz uçuş numaranızdan şoför arkadaşlarımız uçağı takip etmektedir. Sizi bekleyen görevlimiz bavul ve gümrük işlerinin tamamlanmasından sonraki Esenboğa Havalimanı çıkış kapısında (İÇ-DIŞ HAT), elinde İsminizin yazılı olduğu bir tabela ile sizi bekleyecektir. Bazı durumlarda polis araçlara duraklama izni vermemektedir. Bu durumda size cep telefonunuzdan ulaşmamız gerekecektir. Uçaktan indiğinizde cep telefonunuzu açmanız yeterlidir. Uçağınız indikten sonra iç hatlar için 30 dk Dış hatlar için max. 45 dk bekleme süresi vardır. İşlemlerinizin uzaması (kayıp bavul vs.) halinde bizlere bilgi vermeniz gerekmektedir. Uçak gecikme rötar  vs durumlarında planlamamızı ona göre değiştiriyoruz. Size ulaşamamamız durumunda aracımız bekleme süresi dolduğunda bölgeden ayrılır ve transferiniz tamamlanmış sayılır.

Eğer personelimiz sizi bulamazsa; cep telefonu ile iletişime geçmeye çalışacaktır. Bu nedenle müsait olduğunuz zaman cep telefonunuzu açınız. Yada 0312 331 2 888 ve 0532 155 99 85 numaralarımızdan 7/24 Aysa Vip Turizm ilgili personelle irtibata geçebilirsiniz.

Havalimanları geliş yolculuğunuz sırasında olası bir rötar için sizden extra ücret istenmez. İniş saatinizde aracımız sizi karşılamak için orada olacaktır. Eğer uçağınız normal süresinde Havaalanı’na inmiş, size telefon yoluyla ulaşılamıyor ve buluşma noktasında sizi bulamıyorsak; 60 dakika bekleme süresinden sonra personelimiz havaalanından ayrılacak ve transferiniz iadesiz iptal edilecektir. Bu nedenle herhangi bir gecikme durumunda lütfen telefon/mesaj/email yoluyla durumunuzu bildiriniz. Rezervasyon yapmış olduğunuz aracın bagaj kapasitesi  sınırlıdır. Araçta yer olduğu sürece kaç adet evcil hayvan kafesi ve valiz olduğu bizim için önemli değildir.

Lütfen şunu not ediniz; Gecikeceğinizi bildirdikten sonra sizi beklemeye devam edecek ve sizi havaalanında çaresiz bırakmayacağımıza emin olabilirsiniz.

Sitemizden Esenboğa havaalanı Transferi, Şehirlerarası Transfer vs. hizmetleri için son dakika rezervasyon talepleri online olarak kabul edilmemektedir. Son dakika transferleri için lütfen 0312 331 2 888 ve 0532 155 99 85 numaramızdan iletişime geçerek talebinizi iletiniz. Size yardımcı olmak için tüm imkanlarımızı kullanacağımızdan emin olabilirsiniz.