Şehirler arası Transfer İle Transferleriniz Rahat Ve Kolay

 

Şehirlerarası Transfer Ankara iline yolculuk yapma planınız var ise size konforlu bir ziyaret fırsatı sunuyoruz. Aysa Vip Turizm olarak tüm transferlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde yapmaktayız. Aysa Vip Turizm olarak misafirlerimizin memnun olması için;

tüm imkânları seferber ederek kaliteli hizmet vermeyi kendimize ilke edindik.

 

Filomuzda bulunan araçların tamamı yeni model ve konforlu bir şekilde dizayn edilerek ulaşıma sunuluyor. Güler yüzlü personelimiz sizleri havalimanından alarak istediğiniz adrese kadar güvenli bir şekilde nakletmektedir. Her türlü transfer hizmetleriniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Düğün, nişan, tur, gezi, havalimanı ve şehirlerarası transfer, iş gezileri ve ya okul işleriniz için yapılacak olan transfer işlemlerinizi firmamızdan kolaylıkla uygun fiyat ile yapabilirsiniz.

 

AYSA VİP TURİZM OLARAK TRANSFER VE ÖZEL ARAÇ KİRALAMA HİZMETLERİMİZ

 

Aysa Vip Turizm olarak havalimanı ya da özel adreslerden transfer için görevlendirilen personelimiz kiralamış olduğunuz araba ile isteyeceğiniz saatte istediğiniz adrese gelmektedir.

Ellerinde sizin isminizin yazılı olduğu pankartlar ile çıkışlarda sizin kendilerini görmenizi sağladıktan sonra

bagajlarınızı alarak araca yerleştirir. Tüm personelimiz güler yüzlü hizmet vermektedir. Sizlerin memnuniyeti için çalışan firmamızdan memnun kalmanız için her türlü imkân seferber edilmektedir.

Şoförlerimiz psikoteknik ve src belgeleri bulunan ve insan ilişkileri son derece iyi olan, tecrübe sahibi ve eğitim almış kişilerden oluşmaktadır. Araçlarımızın hepsi D2 belgeli ve bakımları yapılarak hizmete sunmaktayız. Araçlarımızda yine bakımlar tam olarak yapılmıştır. Kesinlikle bakımsız ve eksiği bulunan araçları filomuzda görevlendirmemekteyiz.

 

Ankara içi transferlerinizde, şehirlerarası transfer, kayak transfer işlerinizde, Esenboğa transfer ve shuttle, Ankara Vip transfer hizmetlerinizde sizlere özel araçlarınızı şoförlü ya da şoförsüz olarak hizmetinize sunulmaktadır. Heyet organizasyonlarınızda, düğün, tur ve gezi gibi aktivitelerinizde toplu taşıma için özel araç tahsisi yapılmaktadır. Esenboğa transfer ve shuttle hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimize 7/24 sağlanmaktadır.

 

Düğünleriniz için özel gelin arabası kiralamak isterseniz filomuzda bulunan zengin araba seçeneklerinden istediğinizi kiralayabilirsiniz. Transfer işlemleriniz talebinize göre şoförsüz ya da şoförlü araç kiralama şeklinde sunulmaktadır. Şehirlerarası transfer hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimizin konfor içerisinde rahat bir yolculuk yapması için sizlere sunulan hizmetlerimizden biridir.

 

Bireysel Yolculukta Konfor

 

Özel aracını havaalanı otoparkına bırakmak isteyenler, döndüklerinde yüksek meblağlarla karşılaşabilirler. Bunun yanı sıra, gidilen şehirde uzun süreli kalınacaksa aracı otoparka bırakmak iyi bir seçenek olmayacaktır.

 

Şehir dışından misafirleri gelenler, özellikle şehir merkezinin dışında olan havaalanlarına ulaşmada zorluk yaşayabilirler. Misafirlerimiz, mesai saatleri içerisinde gelmiş ise iş yerinizden izin almak da zor olabilir. Transfer işlemlerinde güvenilir ve konfor dolu bir yolculuk yapmak isteyenler havaalanı transfer merkezlerimizi kullanırlar.

Yolcuların memnuniyeti için araç içi ısısından koltuk döşemelerine kadar

her ayrıntının titizlikle incelendiği şirketimizde güvenli yolculuklar bizimle başlar.

 

Yolcuların havaalanından gidecekleri yere kadar güven içerisinde ulaşmasını sağlayan firmamız, uygun fiyatlarla en kısa mesafeden yolcularını ulaştırır.  Yolcularını zamanında alan ve tam zamanında varmak istedikleri yere ulaştıran firmamızda güvelik önlemleri de had safhadadır.  Merkez, ulaşımda herhangi bir gecikme veya aksama tespit etmesi durumunda müdahale ederiz.

 

Ankara içerisinde yolculuk yapmak isteyenlerin tercih ettiği ilk adres olan firmamız, şoförlü araç kiralama hizmeti de sunar.

Böylece yalnız havaalanından değil, şehir içerisinde varmak istediğiniz tüm noktalara

şoför ve araç desteğimiz ile ulaşabilirsiniz.

VIP protokol heyet taşımacılığı hizmeti de sunan firmamızda siyasiler ve özel olarak

protokol eşliğinde yolculuk etmek isteyenlerin ihtiyaçlarına anında çözüm üretilmektedir.

Özel araçta şehirlerarası yolculuk etmek isteyenlerin de taleplerine yanıtsız kalmayan

firmamızda tüm ulaştırma işlemleri tam zamanında ve eksiksiz yaparız.

Bir veya birden fazla kişinin aynı anda yolculuk edebileceği sistemimizde kişi başına değil,

araç başına ücretlendirme yaparız.

Böylelik ile yolculuğunda yalnız olmak istemeyenler için özel seçenekler sunarız.

konforunuz ve zamandan tasarruf etmeniz için tüm altyapı ve üstyapı hizmetlerimizi seferber ediyoruz.