Araç Kiralama İle Transferleriniz Rahat Ve Kolay

 

Şehirlerarası Transfer Ankara iline yolculuk yapma planınız var ise size konforlu bir ziyaret fırsatı sunuyoruz. Aysa Vip Turizm olarak tüm transferleriniz hızlı ve güvenilir şekilde yapılmaktadır. Aysa Vip Turizm olarak misafirlerimizin memnun olması için tüm imkânları seferber ederek kaliteli hizmet vermeyi kendimize ilke edindik.

 

Filomuzda bulunan araçların tamamı yeni model ve konforlu bir şekilde dizayn edilerek ulaşıma sunuluyor. Güler yüzlü personelimiz sizleri havalimanından alarak istediğiniz adrese kadar güvenli bir şekilde nakletmektedir. Her türlü transfer hizmetleriniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Düğün, nişan, tur, gezi, havalimanı ve şehirlerarası transfer, iş gezileri ve ya okul işleriniz için yapılacak olan transfer işlemlerinizi firmamızdan kolaylıkla uygun fiyat ile yapabilirsiniz.

 

AYSA VİP TURİZM OLARAK TRANSFER VE ÖZEL ARAÇ KİRALAMA HİZMETLERİMİZ

 

Aysa Vip Turizm olarak havalimanı ya da özel adreslerden transfer için görevlendirilen personelimiz kiralamış olduğunuz araba ile isteyeceğiniz saatte istediğiniz adrese gelmektedir. Ellerinde sizin isminizin yazılı olduğu pankartlar ile çıkışlarda sizin kendilerini görmenizi sağladıktan sonra bagajlarınızı alarak araca yerleştirir. Tüm personelimiz güler yüzlü hizmet vermektedir. Sizlerin memnuniyeti için çalışan firmamızdan memnun kalmanız için her türlü imkân seferber edilmektedir. Şoförlerimiz psikoteknik ve src belgeleri bulunan, insan ilişkileri son derece iyi olan, tecrübe sahibi ve eğitim almış kişilerden oluşmaktadır. Araçlarımızın tamamı D2 belgeli ve bakımları yapılmış olarak hizmete sunulmaktadır. Araçlarımızda yine bakımlar tam olarak yapılmıştır. Kesinlikle bakımsız ve eksiği bulunan araçları filomuzda görevlendirmemekteyiz.

 

Ankara içi transferlerinizde, şehirlerarası transfer, kayak transfer işlerinizde, Esenboğa transfer ve shuttle, Ankara Vip transfer hizmetlerinizde sizlere özel araçlarınızı şoförlü ya da şoförsüz olarak hizmetinize sunulmaktadır. Heyet organizasyonlarınızda, düğün, tur ve gezi gibi aktivitelerinizde toplu taşıma için özel araç tahsisi yapılmaktadır. Esenboğa transfer ve shuttle hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimize 7/24 sağlanmaktadır.

 

Düğünleriniz için özel gelin arabası kiralamak isterseniz filomuzda bulunan zengin araba seçeneklerinden istediğinizi kiralayabilirsiniz. Transfer işlemleriniz talebinize göre şoförsüz ya da şoförlü araç kiralama şeklinde sunulmaktadır. Şehirlerarası transfer hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimizin konfor içerisinde rahat bir yolculuk yapması için sizlere sunulan hizmetlerimizden biridir.