ŞEHİRLERARASI TRANSFER

Şehirlerarası Transfer hizmeti ile; Kalabalıklaşan şehirler ve artan insan nüfusu iş tempomuz ile bir araya gelince büyük bir stres oluşturmaktadır. Şehir içi seyahat veya şehirlerarası seyahat konuları gündeme geldiğinde araç kullanmak, araç bulmak gibi birçok sorun ile karşı karşıya kalmaktayız.

www.aysavipturizm.com internet sitesi üzerinden detaylı araştırmanızı yaparak hatta müşteri hizmetleri hattı veya site üzerindeki rezervasyon formunu doldurarak araç kiralama, havaalanı transfer, şehirlerarası transfer gibi birbirinden farklı geniş kapsamlı hizmet alabilirsiniz.

Yoğunluğunuz ve aciliyetiniz arasında araç kullanmak yerine site üzerinden şoförlü araç kiralama hizmeti veya şehirlerarası transfer hizmeti alarak gideceğiniz yol boyunca konforun keyfini çıkartabilirsiniz. Site üzerinde araçlarımız, hakkımızda, hizmetlerimiz, s.s.s, iletişim, blog ve rezervasyon sekmeleri üzerinden almak istediğiniz hizmet ile ilgili detaylı inceleme yaparak pratik bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Havaalanı Transfer Hizmeti

İş seyahatine gidiyor veya dönüyor olabilirsiniz.

Uçak yolculuğunuzdan sonra dilediğiniz araç seçimini yaparak istediğiniz saatte

7/24 bulunduğunuz Ankara havaalanlarından gitmek istediğiniz adrese kadar

havaalanı transfer hizmetini kullanabilirsiniz.

Stresten uzak konforlu bir yolculuk ile varmak istediğiniz alana rahatlık ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Güler yüzlü ve hızlı hizmet anlayışı ile alacağınız hizmet karşılığında memnun kalarak kolaylıkla dilediğiniz adrese ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şehirler arası Transfer Hizmeti

Özel hayatımız veya iş hayatımız ile ilgili seyahat ihtiyacımız sık sık olmaktadır.

Gidilecek yerin aciliyeti, uzaklığı ve yakılacak yakıtın masrafı, yoğun trafik durumu

gibi birbirinden farklı sıkıcı durum ile karşı karşıya kalmaktayız.

Tüm bu olumsuzluklardan uzak seyahat edebilmemiz için şehirler arası transfer hizmeti alarak stressiz ve konforlu bir hizmet alarak seyahat etmeniz mümkündür.

Yorulmadan iş toplantınıza, özel davetinize, evinize veya tatil yerinize pratik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehirlerarası transfer hizmeti sizlere sunulurken; konforunuz, can güvenliğiniz göz önünde bulundurularak kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet verilmektedir.

Tüm trafik ve hız limiti kurallarına uyarak profesyonel şoförler ile hizmet sunan

www.aysavipturizm.com sitesi güvenliğiniz için tüm tedbirleri almaktadır.

Şehirlerarası transfer hizmeti ile can güvenliğiniz ve stres oranınız, varış adresiniz ve saatiniz koruma altına alınarak istediğiniz adrese sağlıklı bir şekilde ulaştırılmanız sağlanmaktadır.

 

Şehirlerarası Transfer İle Güvenilir Seyahat

Toplum olarak yıllardan beri iş hayatı veya özel hayatlarında seyahat etmek zorunda kalabilirler. Bu seyahatlerini kendi araçları ile yapanlar olduğu gibi özel şoförlü araç kiralama yolu şehirler arası transfer hizmeti seçeneklerini tercih etmektedirler. Şehirler arası transfer hizmetinde genellikle uzak mesafeler için tercih edilmektedir.

Şehirlerarası transfer hizmetleri nasıl yapılır?

            Şehirlerarası transfer hizmetinde sürücülerin yasal belgeli ve sertifikalı olması zorunludur. Araçları genellikle D2 belgesine sahip araçlardır. Sürücülerin src ve psikoteknik belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

            Şehirlerarası transfer hizmetinde seyahat edecek kişilerin trafik stresi, trafik cezası, yakıt masrafı ve trafik kazası riski gibi dezavantajları bir nebze de olsa ortadan kaldırmaktadır. Şehirler arası transfer hizmeti veren firmalardan birisi de Aysa vip’dir.

Aysa vip ile şehirlerarası transfer hizmetleri

Şehirlerarası transfer hizmetleri veren firmalar arasında Aysa vip’de gelmektedir.

2010 yılında kurulan firma şehirler arası transfer vip transfer hizmetlerini vererek

iş dünyasına gerekli katkıları sağlamaktadır. Ayrıca iş dünyası dışında her türlü düğün organizasyonların yapılan transfer işlemlerini de vermektedir. Aysa vip’in şehirler arası transfer hizmetinde görev aldıkları şoförler yasal belgeli ve gerekli sertifikalarla donatılmıştır. Ayrıca araçları ise d2 belgelidir. Şoförleri src ve psikoteknik belgelerine sahip şoförlerden oluşmaktadır.

Şehirlerarası transfer hizmeti oldukça zor ve sabır gerektiren bir iştir. Bu alanda iş yapmak isteyen şoförlerin sorumluluk sahibi ve özverili olması gerekmektedir.

Çünkü seyahat eden kişilerin canları bir şoföre emanettir.

Özellikle yaz aylarında tatil için şehirler arası transfer hizmetleri yoğun olarak yapıldığı için

kaza yapma riskleri de oldukça fazladır.

Ayrıca dikkat sorumluluk özveri derken bir yandan da şoförün güler yüzlü ve pozitif olması

yolcuları sıkmadan bunaltmadan varmak istedikleri yere ulaştırması da ayrı bir yetenek ister.

Aysa vip de seyahat etmek isteyen yolcuları gerekli araç belgelerine ve uzman disiplinli şoförleri ile

şehirler arası transfer hizmetini güvenli bir şekilde vermeye çalışmaktadır.