ÖZEL ŞOFÖR KİRALAMA

 

Özel Şoför Kiralama Konforlu ve sorunsuz yolculuklar için müşterilerinin tek tercihi olan Özel Şoför firmamız her geçen gün müşteri potansiyelinde artış sağlar. Misafirlerimizin yolculuk sırasında hiçbir aksaklıkla karşılaşmaması için her şey düşünülmüştür. Geriye sadece yolculuğun ve seyahatin keyfini çıkarmak kalır.

 

 Özel Şoför Kiralama Nasıl Yaparsınız?

 

Ankara içi yada Ankara’dan şehirlerarası seyahat etmek isteyen müşterilerimize kiralık araç veya kendi araçları ile Özel Şoför Kiralama hizmeti çok uygun fiyatlarla vermekteyiz. Büyük otobüs yada minibüs araçlarla kalabalık gruplar için özel seferler yapıyoruz. özel araç kiralayıp, özel şoför eşliğinde yolculuk yapma imkanı vardır. Ekonomik koşullarda kayak turu yapmak isteyen müşterilerimize uygun fiyat seçenekleri sunarız. Güvenli seyahat prensibi ön planda tutulmaktadır. işimizi iyi yaparız, uzun süredir araç kullanmış, tecrübeli şoförlerimiz araçları kullanır. Zamanı en iyi şekilde değerlendirilerek olması gereken gün ve saatte yolculuğunuz aksaklık yaşamadan gerçekleştiririz.

 

çok acil şekilde şehirlerarası transfer ihtiyacınıza çok hızlı konforlu araçlarla hizmet veririz. Yedi gün yirmi dört saat transfer işlemi gerçekleştiririz. Müşterinin istediği yere ulaşım sağlarız. Vip transferlerle müşterilerin saygınlığına yakışan araçlarla özel şoför tahsis ederiz. Kişilere hizmet verildiği gibi şirketler içinde hizmet veririz. Şirket personel ve yönetici kadrosunun şehirlerarası ulaşmak istediği adrese transfer yaparız. Şirket etkinliklerinde ulaşım hizmetinde garantili ve sorunsuz ulaşım sağlarız.

 

 Transferdeki Çözüm Ortağınız Nereye Yolculuk Gerçekleştirir?

 

Şehir içi transferine ihtiyaç duyan şahıs ve firmalar hizmet almaktadır. şehirlerarası yolculuk için şoförlü araç kiralama hizmetlerinin yanında turistik yerlere geziler yaparız. Grup halinde Özel Şoför Kiralama ile turistik amaçlı seyahat yapacaklar için çözümler sunarız. Şirketlerin protokole ait misafirlerinin taşıması yapılarak istenilen adrese ulaşım sağlarız. Düğünlerde, özel davetlerde şık davetlilerin prestijine özel hizmetle ve araçla transfer yaparız. Lüks araç filosuyla müşterilerin beğenisini kazanmaktayız. Havalimanı karşılama hizmeti verilerek Esenboğa havalimanından müşteri alırız. İstediğiniz otele ve mekana stressiz bir yolculukla seyahat mutluluğu yaşatırız. Araçlarda müşterinim rahatı için tüm önlemler alınmıştır. Son model araçlarla düğün arabası hizmeti verilir. Müşterinin kendini özel hissetmesini sağlayacak kaliteli hizmet, uygun fiyatlarla sunulur.

 

Özel Şoför Kiralama Ücretleri Nedir?

Özel Şoför Hizmeti istemiş olduğunuz gün, saat, ve programa göre fiyatlar değişmektedir. Siz değerli misafirlerimize en uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Bizlere sadece nasıl bir hizmet almak istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Sizlere en uygun fiyatlar ile hizmet vermenin mutluluğunu duyacağız.