Havaalanı Transfer

Havaalanı Transfer Ankara’da 2010 yılında kurulan Aysa Vip Turizm kurulduğu günden bu yana müşterilerine en konforlu ve en güvenli bir şekilde havaalanı transferi sağlıyor.

 

Hepimiz yaşamışızdır, bavullarınızla havaalanına inersiniz, gideceğiniz yere varmanız için önünüzde üç alternatif vardır; ya taksiye atlar oldukça pahalı meblağlarla ulaşımınızı sağlarsınız ya toplu taşıma kullanıp elinizdeki yüklerle oradan oraya sürüklenirsiniz ya da araba kiralayıp uçuşunuzun üstüne bir de trafik derdini çekerek kendiniz gidersiniz.

İşte Aysa Vip Turizm havaalanı transfer hizmeti ile bu noktada imdadınıza yetişiyor. Gelin, onların sağladığı havalimanı transfer hizmetlerini yakından inceleyelim.

 

 Nasıl Oluyor?

 

           Havaalanı transfer hizmetinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Bunun için dilerseniz firmanın internet adresi üzerinden (www.aysavipturizm.com) rezervasyon gerçekleştirebilir, telefon ile yardımsever personeline ulaşabilir ya da mail yoluyla irtibata geçebilirsiniz.

 

En Önemli Noktalardan Birisi: Rahat ve Güvenilir Ulaşım

 

Esenboğa transfer hizmeti siz havalimanına indiğiniz zaman karşılanmanız ile birlikte başlar. Alanda güler yüzlü personel tarafından adınızın yazılı olduğu bir tabela ile özel olarak karşılanır, araca kadar eşlik edilirsiniz. Personele ulaşamasanız bile size verilen acil durum numarasından irtibat sağlayabilirsiniz.

 

Buluşamamanız durumunda ilgili personeller de sizi arayarak irtibata geçmektedirler. Transfer hizmetini gerçekleştiren tüm personel belgeli, gerekli donanıma sahip, sosyal ilişkileri kuvvetli ve tecrübeli kimselerdir. Size özel konforlu araç ile havalimanıyla gideceğiniz yer arasında transferiniz sağlanır.

 

 Havaalanı Transfer Hizmetinin Faydaları

 

Öncelikle tamamen müşteri odaklı çalışan firma; müşteri isteklerine önem veren ve çözüm odaklı bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda güler yüzlü personelin havaalanına indiğiniz andan itibaren sizi karşılaması ve gideceğiniz yere size özel bir araç ile birlikte başka bir şey ile uğraşmadan konforlu bir şekilde ulaşmanız havaalanı transfer hizmetinin tercih edilmesinin başlıca sebepleri arasında yer alıyor. Yolculuğunuzun başından sonuna kadar son derece rahat olacağınızı vurgulayalım.

 

Havalimanı transfer hizmeti sağlanırken; rezervasyon aşamasında konuşulan ücret değişmez. 45 dakikalık bir gecikme olduğunda dahi, aracınız sizi bekler ve mağdur durumda bırakmadan transferiniz gerçekleştirilir. Havalimanı transfer hizmeti siz strese girmeden, trafik cezası, yakıt, taksimetre gibi extra ücretleri düşünmeden gideceğiniz yere arkanızı yaslanıp yolu izleyerek varmanızı sağlar.