Havaalanı Transfer

Havaalanı Transfer Ankara’da 2010 yılında kurulan Aysa Vip Turizm kurulduğu günden bu zamana kadar müşterilerine en konforlu ve en güvenli bir şekilde havaalanı transferi sağlıyor.

 

Hepimiz yaşamışızdır, bavullarınızla havaalanına inersiniz ve gideceğiniz yere varmanız için önünüzde üç alternatif vardır; ilk olarak taksiye biner oldukça pahalı meblağlarla ulaşımınızı sağlarsınız ya da toplu taşıma kullanıp elinizdeki yüklerle oradan oraya sürüklenirsiniz. ayrıca araba kiralayıp uçuşunuzun üstüne bir de trafik derdini çekerek kendiniz gidersiniz.

İşte Aysa Vip Turizm havaalanı transfer hizmeti ile bu noktada imdadınıza yetişiyor. Gelin, sizlere sağladığımız havalimanı transfer hizmetlerini daha yakından inceleyelim.

 

 Nasıl Oluyor?

 

           Havaalanı transfer hizmetinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Bunun için dilerseniz firmamızın internet adresi üzerinden (www.aysavipturizm.com) rezervasyon gerçekleştirebilirsiniz. telefon ile yardımsever personelimize ulaşabilirsiniz ve mail yoluyla irtibata geçebilirsiniz.

 

En Önemli Noktalardan Birisi; Rahat ve Güvenilir Ulaşım

 

Esenboğa transfer hizmeti siz havalimanına indiğiniz zaman karşılanmanız ile birlikte başlar. Alanda güler yüzlü personel tarafından adınızın yazılı olduğu bir tabela ile özel olarak karşılanırsınız, araca kadar eşlik edilirsiniz. Personele ulaşamasanız bile size verilen acil durum numarasından irtibat sağlayabilirsiniz.

 

Buluşamamanız durumunda ilgili personeller de sizi arayarak irtibata geçmektedirler.

Transfer hizmetini gerçekleştiren tüm personel belgeli

ayrıca gerekli donanıma sahip, sosyal ilişkileri kuvvetli ve de

tecrübeli kimselerdir. Size özel konforlu araç ile havalimanından gideceğiniz yer arasında transferiniz sağlanır.

 

 Havaalanı Transfer Hizmetinin Faydaları

 

Öncelikle tamamen müşteri odaklı çalışan firmamız

ayrıca müşteri isteklerine önem veren ve de çözüm odaklı bir yapıya sahiptir.

Aynı zamanda güler yüzlü personelin havaalanına indiğiniz andan itibaren sizi karşılaması ve gideceğiniz yere size özel bir araç ile birlikte başka bir şey ile uğraşmadan konforlu bir şekilde ulaşmanız için havaalanı transfer hizmetinin tercih edilmesinin başlıca sebepleri arasında yer alıyor. Yolculuğunuzun başından ve yolculuğunuzun sonuna kadar son derece rahat olacağınızı bilmelisiniz.

 

Havalimanı transfer hizmeti sağlanırken; rezervasyon aşamasında konuşulan ücret değişmez. 45 dakikalık bir gecikme olduğunda dahi, aracınız sizi bekler ve mağdur durumda bırakmadan transferinizi gerçekleştiririz. Havalimanı transfer hizmeti siz strese girmeden, trafik cezası, yakıt, taksimetre gibi extra ücretleri

düşünmeden gideceğiniz yere arkanızı yaslanıp yolu izleyerek varmanızı sağlar.