Hakkımızda

Aysa Vip Turizm Kurulduğumuz günden bu zamana kadar empati yaparak çalışmış, Müşteri memnuniyeti ve firma prestijini daima yükseltmişizdir. Daima kaliteli ve güvenilir ulaşım hizmetini sunmak için 7/24 çalışmaktayız. Misafirlerimizin isteklerini ve şikayetlerini daima büyük bir titizlikle incelemiş ve en uygun çözümü en kısa sürede sunmaktayız.

  • Firmamız;
  • Esenboğa Havalimanı Transferi,
  • Şehirler arası Transfer,
  • Ankara Şoförlü araç kiralama
  • Kayak merkezi transferi
  • Ankara Vip transfer
  • Ve tüm ulaşım ihtiyaçlarınızda 7/24 hizmet vermektedir.

Biz nasıl çalışırız

Yorumlar

Hızlı ve profesyonel Aysa Vip Turizm ekibini tanımlamak için en iyi kelimeler, bizi rahat ve güvenli bir şekilde otelimize götürdüler!

ankara vip transfer

Edip AKBAYRAM - Sanatçı

Bu adamlar çok güvenilir, trafik, hava durumu veya günün saatine bakılmaksızın beni zamanında evden Havaalanına, Havaalanından evime götürmek için 7/24 çalışıyorlar!

ankara şoförlü araç kiralama firmaları

Ferdi Merter FOSFOROĞLU - ( Rahmet ve Saygı ile anıyoruz )

Ailemizi çocuğumuzu güvenle emanet ettiğimiz empati yaparak çalışan ve her sorunumuza kısa zamanda çözüm üreten tek firma. Sonsuz teşekkürler Aysa Vip Turizm!

ankara airport shuttle

Hüseyin KAĞIT - Sanatçı

Şirketimiz

Ankara’da şoförlü veya şoförsüz araç arayan kişi veya kurumlar için en ekonomik fiyatlarla en hızlı hizmeti sunan Aysa Vip Turizm, profesyonel kadrosu ile tüm Ankaralıların hizmetindedir.

0532 155 99 85 ve 0312 331 2 888  numaralı telefonlarla rezervasyonlar yapılmakta, en ekonomik fiyatlarla ulaşım sağlanmaktadır. Yetki belgeli araç ve şoförleri ile en güvenilir ulaşımı sağlayarak müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmakta, her tür organizasyon için mükemmel çözümler sunmaktadır. En kaliteli ve en güvenilir shuttle Ankara hizmeti için 7/24 Aysa Vip Turizm’i arayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz: Ankara Havaalanı Transfer, Şehirlerarası Transfer, Şöförlü Araç Kiralama, Vip Transfer, Gelin Arabası Kiralama, Kayak Transfer, Ankara Shuttle, Ankara Transfer, Esenboğa Shuttle.