Esenboğa Shuttle

Esenboğa Shuttle; Ankara gibi trafiği yoğun büyük şehirlere gittiğinizde havalimanından varacağınız yere transfer hizmeti almak daha rahat seyahat etmenizi sağlayacaktır. Böylelikle varacağınız yere geç kalmaz ve en rahat şekilde varabilirsiniz.

 

Neden Esenboğa Shuttle?

 

Firmamız transfer araçlarının bakımlarını periyodik olarak yaptırmakta olup, konuklarımızın konforu ve sorunsuz şekilde seyahat etmeleri için gereken özeni göstermektedir. Tüm şoförlerimiz araç kullanma konusunda tarafımızdan kontrol edilir ve trafik kurallarına uygun kullandıkları tespit etmekteyiz. Ayrıca tüm yolları bildikleri için sizi en kısa zamanda istediğiniz yere ulaştırmaktadır.

 

Sizlerin güvenliğini sağlamak için de tüm tedbirler tarafımızdan alınmakta ve sizleri güvenli bir şekilde ulaştırmaktayız. Gideceğiniz lokasyona varış süresi sizlere rezervasyon esnasında bildirilmekte ve gerekli destek sağlanmaktadır.

 

Firmamız ve Ekibimiz

 

Firmamız kurulduğu ilk günden bu yana her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş ve gereken özeni göstermiştir. Tüm şoförlerimiz güler yüzlü ve gerektiğinde size her konuda yardımcı olabilecek donanıma sahibiz.

 

Araçlarımızın sürekli olarak yetkili servislerinde bakımları yapılmasına karşın yine de arıza oluşabilmektedir. Oluşan arızalarda size hemen yeni bir araç tahsis edilmekte ya da en hızlı şekilde çözüm üretilmektedir. Tüm bu alacağınız hizmetler bizim garantimiz altındadır. Bu yüzden yolda kalma gibi endişeler yaşamadan Esenboğa Shuttle için bizleri arayarak destek alabilirsiniz. Tüm verdiğimiz hizmetlerde kaliteyi ön planda tutmakta olduğumuz için gereken özeni göstermekteyiz. Tüm çalışanlarımız ve firmamızın amacı sizlerin konforlu şekilde Esenboğa Shuttle hizmetinizi gerçekleştirmektir.

 

Aracımızla seyahat eden yolcularımızın tüm rahatı, güvenliği ve zamanında yetişebilmesi için sizlere hizmet vermeden önce gerekli detaylar paylaşıldığı takdirde trafik durumu, yol durumu gibi bilgileri de aktarma şansımız bulunmaktadır. Havalimanından toplantıya yetişmeniz gerekiyor ise size duruma göre bilgi aktarılmaktadır.

Ya da havalimanına seyahatiniz olacaksa da yine maksimum varış süresi hesaplanmakta ve sizinle o şekilde

seyahat etmekteyiz.

Güvenli ve rahat bir yolculuk için sizleri güler yüzlü ekibimiz

her zaman ağırlamaktan mutluluk duyar ve keyifle yolculuk geçirebilmeniz için de gereken özeni gösterir.