Ankara Havaalanı Transfer Fiyatları

Ankara Havaalanın’dan Transfer Ücretleri

 

Ankara havaalanı transfer fiyatları Transfer bir yerden bir yere taşıma işlemine verilen ad olduğu bilinir. Transfer artık başarılı firmalar sayesinde kaliteli ve uygun fiyatlı olarak yapılmaktadır. Yetki belgesi bulunan bu firmalar yeterli bir filo ve profesyonel kadro ile bu işi yapmaktadır. Transfer fiyatları oldukça uygun ve cebinizi de düşünen firmalar sayesinde güvenilir bir transfer yoludur.

 

 Transfer Ücretleri

 

           Ankara havaalanı transfer fiyatları için öncelikle müşteriler Aysa Vip Turizm’i arayıp nereden nereye gitmek istediklerini belirtirler. Bu sayede ücretler baştan söylenir ve anlaşılan fiyat haricinde başka bir ücret talep edilmez. Müşteri ile transfer edecek olan aracın şoförü telefon numaraları sayesinde karşılaşma ve buluşma sağlanır. Müşteri havalimanına indiğinde onu karşılayan kişiler olur ve bu kişiler müşteriyi araca yönlendirir. Müşteri araca ulaştıktan ve araç hareket ettikten sonra ücretler toplanır.

 

 Ankara Havalimanı Shuttle Hizmetleri

 

Esenboğa Havalimanı arasında verilen hizmetler; kayak sezonunda da bu bölgelere transferler de gerçekleştirilmektedir ve bu her transfer firmasında yapılan bir transfer şekli değildir. Bu firmanın farklarından bir tanesidir. Bu tarz araç kiralama sayesinde müşteriler trafikten kurtularak ve muhtemel trafik cezalarını ve yakıtı, bütçesini düşünmeden sadece işlerine odaklanarak daha rahat çalışmaya sahip olurlar.

 

Ankara havaalanı transfer fiyatları

 

Transfer hizmetleri arasında bu bakımdan, bu tarz bir sistem gerçek anlamda tam bir avantaj olmaktadır. Aysa Vip Turizm 2010 yılında kurulmuş ve genç bir firma olmasına rağmen kısa bir sürede bu hizmeti alan insanların gönlüne taht kurmayı başarmıştır.

Aysa Vip Turizm’in bir başka önemli ayrıcalığı da internet sitesi üzerinden rezervasyon yapılabilirliğidir. Havaalanı transfer ile buradan alınacak yerler ve bırakılacak noktalar belirlenerek ve kişi sayısı da belirtilerek rezervasyon ve fiyat belirleme için bilgi verilmiş olur.

Ankara Havalimanı Transfer Tavsiye

Havalimanında Özel Aracınız Sizi Bekliyor

 

Ankara havalimanı transfer tavsiye Yolunuz bir şekilde Ankara’dan mutlaka geçer. Düğün için, iş için, okul için ve ya gezmek amacı ile Ankara’ya ulaştığınızda sizin de yolu bulmak için zaman harcamanıza gerek yok. Eğer Ankara’ya gelmeyi düşünüyorsanız siz arayın biz aracınızı havalimanında hazırlayalım.

 

 AYSA VİP TURİZM HAVALİMANI TRANSFER HİZMETLERİ

 

           Ankara havalimanı transfer tavsiye ile sizin de özel aracınız havalimanının çıkış kapısı önünde sizi bekliyor. Sizlere özel transfer hizmetimiz son model lüks araçlar ile yapılmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan deneyimli personel sizi ulaşmak istediğiniz adrese konforlu ve yasal çerçevede hızlı bir şekilde ulaştırıyor. Ankara havalimanı transfer hizmetimiz sizlerin konforuna göre düzenlenmiştir.

 

Aysa Vip Turizm filosunda bulunan araçlar Ankara havalimanı transfer tavsiye işlemleriniz için özel dizayn edilmiştir. Sizlere özel fiyat seçenekleri ile sunulan hizmet kapsamında sizleri transfer edecek personel belgeli olup, kullanmış olduğumuz araçlarımızın tamamı D2 belgesine sahiptir. Tüm araçlarımız yasal olarak belgelerin tamamına sahip olup, bakımları zamanında yapılmış ve size kötü sürprizler yaşatmayacaktır.

 

Aysa Vip Turizm tatil için, özel merasim ve törenler için, okul ya da iş sebebi ile Ankara’ya gelen siz değerli müşterilerimizin transfer işlemlerini gerçekleştirmektedir. Uçağınız kaçta inerse insin arabanız havalimanında sizi bekliyor olacak. Geç kalmanız durumunda aracımız yine sizi bekliyor olacak. Havalimanı çıkış kapısında sizi pankartla bekleyecek olan görevlilerimiz bagajınızı araca kadar taşıyarak yerleştirmektedir. Araçlarımıza 5 kiloya kadar olan evcil hayvanlar kabul edilerek transferleri gerçekleştirilir. İstediğiniz segmentte araçlar ile hizmet alabilirsiniz. Araç filomuzda bulunan geniş araç yelpazesi ile siz de istediğiniz kapasiteye sahip araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Araç kiralanırken konuşulan ücret dışında hiç bir şekilde ücret istenmemektedir müşterilerimizden.

 

Aysa Vip Turizm olarak 2010 yılından bu yana müşterilerimize özel kiralama hizmeti sunarak hizmet kalitemizi arttırarak devam ediyoruz. Güvenilir taşıma hizmetlerimiz sayesinde bugüne kadar binlerce kişinin transfer hizmetini gerçekleştiriyoruz. Bizim için önemli olan müşterilerimizin ulaşmak istedikleri yere güvenli bir şekilde transfer edilerek hizmetlerimizden memnun kalmasıdır. Müşterilerimizin parasını değil güvenini kazanmak için çalışıyor ve müşterilerimizi memnun etmek için tüm çabamızla çalışıyoruz. Aysa Vip Turizm olarak müşterilerimize güven vermek vizyonumuzdur.

Ankara Ucuz Transfer

ANKARA UCUZ TRANSFER

Ankara Ucuz Transfer Şoförlü araç transferleri hizmeti, kaliteli ve profesyonel firmalar tarafından yapılan ayrıcalıklı bir hizmet türüdür. Bu hizmetler için yeni model araçlara sahip, ihtiyaçların hepsini karşılayacak bir filo ve tamamen eğitimli kişilerden oluşan profesyonel bir ekip olması gerekmektedir. Anılan transferler değişik pek çok adrese olabilir.

 

 Aysa Vip Turizm Hizmetleri

 

Aysa Vip Turizm olarak Ankara’ da kaliteli bir hizmet isteyen tüm müşterilerimize özellikle Ankara Ucuz Transfer imkânı sağlamaktayız. Bunun yanı sıra şehirlerarası transferler, kayak merkezi transferleri, Ankara shuttle hizmeti, şoförlü araç kiralama gibi kurumsal pek çok hizmeti vermekteyiz.

Ankara Transfer hizmetimizde kullandığımız konforlu ve yeni model araçlarımızın hepsi D2 Tarifesiz yolcu taşıma belgesine sahiptir ve araçlarımızda size yolculuğun sarsıntısını hissettirmeyecek sürücülerimiz Ulaştırma Bakanlığı tarafından gerekli kılınan tüm eğitim ve sertifikalara sahip, tecrübeli, güler yüzlü ve sizlerin güvenliği ile gizliliğine tamamen riayet eden, psikoteknik ve src ehliyetlerine sahip profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

 

2010 yılında kurulduktan bu yana sektöründe ilklere imza atan firmamız Ankara Ucuz Transfer hizmetleri, şehirlerarası transfer, otel transferi, Ankara shuttle hizmetleri, Gelin arabası kiralama gibi pek çok alanda müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Müşteri odaklı çözümler ürettiğimiz hizmetlerimizde hiçbir aksaklığa mahal vermeyiz. Hava alanında yapılan karşılama işlemlerinde sürücülerimiz gelen yolcu bölümünde sizleri elinde adınızın yazılı olduğu pankartla karşılar. Herhangi bir aksilik yaşanması halinde ise en fazla 45 dakikalık bir gecikme sonrasında sürücülerimiz sizlere cep telefonunuzdan ulaşarak iletişim sağlanır.

 

Filomuzda olan B ve C segmenti lüks araçlarımızın yanında Mercedes marka vip midibüslerimiz ve otobüslerimiz ile 7 gün 24 saat boyunca sizlere hizmet veriyoruz.

Hizmet bedelimiz olarak belirlenen ücretler haricinde tüm yolculuğunuz boyunca sizlerden herhangi ekstra bir ücret talep edilmez.

HİZMETLERİMİZ: Ankara Havaalanı Transfer, Ankara Şoförlü Araç Kiralama, Ankara Şehirlerarası Transfer, Ankara Vip Transfer, Kayak Merkezi Ulaşım Transfer,

Ankara Gelin Arabası Kiralama, Ankara Heyet Protokol Taşımacılığı, Ankara Ucuz Ulaşım Hizmeti, Ankara Shuttle, Ankara Transfer, Esenboğa Shuttle,

Esenboğa Havalimanı Ulaşım, Esenboğa Havaalanı Transfer, Esenboğa Havalimanı Transfer, Esenboğa Havalimanı Shuttle ve Tüm ulaşım ihtiyaçlarınızda 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet.

Kayak Merkezi Transfer

Özel Şoförlü Transfer Hizmeti

 

Kayak Merkezi Transfer Transfer hizmeti, şoförlü olmakla birlikte, aradığınız mükemmel çözümleri sunmaktadır. Son model ve oldukça konforlu olan araçları, işin uzmanı şoförlerle birlikte kiralamak, ulaşım sorununu oldukça kolaylaştıracaktır. Belirttiğiniz adresten, başka bir adrese kısa zamanda gelen ve istediğiniz adrese giden ekiplerimiz, sizin için yeni model konforlu araçları tahsis etmiştir.

 

 KAYAK MERKEZİ TRANSFER GÜVENLİ YOLCULUK

 

Kış aylarında aradığınız tatil keyfini, kayak merkezlerinde bulabilirsiniz. Kayak merkezlerinde, çocuklar gibi eğlenmek güzeldir. Ancak, bu merkezlere gitmek de kolay değildir. Öncelikle otelden yer ayırırsınız ve yola çıkarsınız. Yolu bilenle gitmek her zaman için iyidir. Bu nedenle, kayak merkezlerine, havaalanından gitmek için, son model araçlarla ve deneyimli şoförleriyle, ekiplerimizi tercih etmelisiniz. Kayak için gideceğiniz yerler dağlık olur ve bu yollarda uzman olanları tercih etmek gerekir. Bu nedenle kayak merkezi transfer işlerinde, firmamız, güvenle kayak merkezlerine götürmektedir. Ekiplerimizi tercih ederek, tatil merkezlerine giderken, güvenle ve huzurla gidebilirsiniz.

 

 KAYAK MERKEZİ YOL ÇİLESİ TATİLİ BERBAT EDER

 

Yol çilesi, tatil keyfinizi gölgelemesin. Özel ve etkili bir tatil geçirmek için kayak merkezi transfer hizmetlerini seçmelisiniz. Bunun yanında, havaalanı, şehirlerarası, Ankara ve Esenboğa transfer hizmetleri sunulmaktadır. Ayrıca şoförlü araç kiralama ve düğün arabası kiralama hizmetleri sunulmaktadır. Ankara için, Ankara shuttle hizmetleriyle, ulaşmak istediğiniz yerlere konforlu yolculuk yapabilirsiniz.

ELEMANLARIMIZ DENEYİMLİDİR

 

Konforlu ve son model araçlarımız yanında, bu araçları kullanan şoförlerimiz, gerekli bütün belgelere sahiptir. Trafikte ve başka yerde araç kullanma konusunda profesyonel olan sürücülerimiz, davranış konusunda özel eğitim almışlardır. Nezaket kurallarına göre hareket eden şoförlerimiz, gerek havaalanı transferi olsun gerekse kayak transferi olsun, birçok sektörde, en iyi hizmeti vermektedirler. Kayak transfer hizmetlerinde, tatil beldelerinin yolları konusunda uzman olan şoförlerimiz, kış şartlarına oldukça dayanıklı araçlarımız, sizin güvenli bir yolculuk yapmanız için tercih edilmektedir.

Kayak Merkezi Transfer

Soğuk, fırtınalı veya yağmurlu havalarda rahatlıkla araç kullanan şoförler, kısa zamanda transfer gerçekleştirmektedirler. Toplu taşıma aracı isteyenler için özel şoförlü toplu taşıma araçları da kiralanmaktadır. Özellikle gelin arabası kiralama konusunda, en iyi araçlar ve en iyi şoförler bulunmaktadır. Transfer işleminde kullanılan araçlarımız, sigortalıdır.

Kayak Merkezi Transfer

Şehirlerarası Transfer Ankara

Ulaşımda VİP Bir Devrim & En İyi Hizmet

 

Şehirlerarası transfer Ankara Günümüzde bilim ve teknolojinin kat ettiği hızlı ilerleme beraberinde birçok alanda geniş hizmeti de getirmiştir. Ulaşım da bunlardan biridir. Türkiye’de özel sektör ve teşviklerin gelişmesi ile birlikte 80’li yıllardan itibaren ulaşım sektöründe de birçok gelişme görüldü. Özellikle Ankara, İstanbul gibi büyük şehirlerde gerek havaalanlarında gerekse bu şehirlerden diğer şehirlere geçişte özel ulaşıma, Ankara şoförlü araç kiralama, İstanbul araç kiralama vb. hizmetlere ihtiyaç duyulmaktadır.

 

 Kaliteli Hizmet

 

Şehirlerarası transfer Ankara hizmeti ile firmamız bu konuda sizlere yardımcı oluyor. Kurumumuz 2010 yılından beri gerek Ankara gerek Türkiye geneline verdiği yüksek kalite hizmet ile rakiplerinden her daim önde bir ada sahip olmuştur. Şehirlerarası transfer Ankara şehir genelinde yaygın olarak ulaşılabilen bir hizmettir. Ancak diğer piyasa şirketlerinde karşılaştığınız kalitesiz tasarıma sahip araçlar, düşük lojistik destek gibi basit problemlerle firmamızda karşılaşmazsınız.

 

           Ankara şöförlü araç kiralama ve diğer tüm hizmetlerde firmamızın kullandığı araçların tamamı periyodik bakımları düzenli olarak gerçekleştirilen, yüksek segment özellikli, içerisinde gerek uzun gerek kısa yolculuklarınız için ihtiyacınız olabilecek her şeyin yer aldığı araçlardır.

 

İhtiyaç Duyduğunuz Her Şey

 

Şehirler arası transfer Ankara olanakları bünyesinde oldukça geniş bir yelpazede hizmet verilmektedir. 7/24 ulaşabileceğiniz bu hizmetler Ankara şoförlü araç kiralama imkânlarının yanı sıra Ankara havaalanı transferi, gelin arabası kiralama, Esenboğa ve diğer tüm ilçelere verilebilen shuttle araç hizmeti, şehirler arası transfer Ankara hizmetlerine firmamız aracılığı ile kolayca ulaşabilirsiniz.

 

En Özel Hizmet

 

Firmamız her şeyden önce kaliteyi baz alan, misyon ve vizyon edinen bir yapı üzerine şekillenmiştir. Bu kapsam sunulan olanakların tamamı da bu düzen içerisinde gerçekleştirilir. Ankara şoförlü araç kiralama ve shuttle hizmetleri de bunun birer simgesi niteliğindedirler. Hızlı ulaşım ve her şeyden önce sunulan konfor sizleri fazlasıyla memnun edecektir. Kurumumuzun sunduğu araçlar ve araç şoförlerimiz alanında eğitimli uzman kadrolardan oluşur ve çeşitli belgelere sahiptir. Şehirlerarası transfer Ankara hizmetlerinde Rötar vb. ulaşım sorunları yaşamanız durumunda sizden ücret alınmaz.

 

Gelişmiş Shuttle ve V.İ.P. Olanaklar

 

            Ankara şoförlü araç kiralama altında verdiğimiz vip araç ile taşıma olanakları sizlere en hızlı ulaşımı sunmaktadır. İster gelişmiş görünümlü binek sedan araçlar, isterseniz de vip minibüslerle seyahat yapabilirsiniz. Araçlarımızın tamamı en gelişmiş ve yenilenen tasarımlara sahiptir. Kişisel taşıma olanaklarının yanı sıra toplu ve kurumsal hizmet veren büyük araçlarımız, otobüslerimiz de hizmetinize sunulabilmektedir.

Ankara Shuttle Fiyatları

Aysa Vip Turizm Farkı İle Ankara Shuttle Hizmeti Ve Fiyatları

 

Ankara Shuttle fiyatları Hayatınızda yoğun bir iş temposu var ise sizin için ulaşım önemli bir yere sahip olmalıdır. Kaybedecek vaktiniz yoksa eğer toplu taşıma ve ticari taksiler size her zaman vakit kaybettirir. Sizin için en ideal transfer şekli ise Aysa Vip Turizm sayesinde ayağınıza geliyor. Vakit kaybı olmadan, rahatsızlık verecek toplu taşımaları kullanmadan, hemen işlerinizi halletme imkânı sunan transfer hizmetlerimiz sayesinde siz de kendinize ayırabilirsiniz sadece zamanınızı. Günü birlik gelişlerde dönüş saatiniz belli ve zamanınız kısıtlı ise firmamız tarafından sunulan Ankara Shuttle fiyatları ve seçenekleri size çok önemli bir zaman kazanımı demektir.

 

Aysa Vip Turizm shuttle hizmeti siz değerli müşterilerimizin vakitlerini daha verimli kullanmalarına olanak sağlıyor. Gidiş ve gelişlerde size özel tahsis ettiğimiz araçlarımız sayesinde istediğiniz adresin tam önünde indiriyor ve yine istediğiniz başka bir adres dahi olsa tam noktadan alarak sizi istediğiniz yere bırakıyoruz. Shuttle hizmetlerimizde amacımız müşterilerimizin kısıtlı zamanlarını en verimli şekilde kullanmaları ve trafik yoğunluğunda zaman kaybetmeden hızla işlerini yapabilmeleridir.

 

 AYSA VİP TURİZM ANKARA SHUTTLE FİYATLARI

 

Ankara ziyaretinde bulunacak siz müşterilerimiz firmamız ile irtibata geçerek Ankara Shuttle fiyatları ve detayları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilecektir. İster internetten ister çağrı merkezimizden arayarak tüm detayları öğrenebilir ve shuttle hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ankara Shuttle fiyatları 1 ile 3 kişi arasında yolcu sayısı için 70 TL, 4 ile 6 kişi arasında yolcu sayısı için 100 TL ve 8 kişilik yolcu sayısı için 120 TL şeklinde düzenlenmiştir. Gidilecek adreste değişiklik durumlarında ise 10 TL fark alınmaktadır müşterilerimizden.

 

Araçlarımızın konforundan ve sağlamlığından şüpheniz olmasın. Tüm araçlarımız zamanında bakımı yapılmış D2 belgesine sahiptir. Şoförlerimiz tüm belgelere sahip ve alanında tecrübeli olarak sizlere hizmet vermektedir. Şoförlerimizin sosyal iletişim konusunda ileri seviyede eğitime tabi tutulduğunu müşterilerimizin bilmesini isteriz. İnternet sitemizden sorularınız ve randevularınız için gece gündüz fark etmeden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezimizden dilediğiniz zaman bizlere ulaşarak araç tahsisi yapabilir ve diğer konularda merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. En kaliteli shuttle hizmetini almak istiyorsanız Aysa Vip Turizm size yeter.

Ankara Havaalanı Transfer 50 TL

Aysa Vip Turizm Havaalanı Transfer Hizmeti

 

Ankara Havaalanı Transfer 50 TL Konfor bakımından maksimum özelliğe sahip olan taşıtları vasıtasıyla her an her yerde siz değerli müşterilerinin hizmetinde olan Aysa Vip Turizm ile yolculuklarınız çok daha keyifli ve konforlu olacak.

Firmamız elde edeceği kardan önce siz değerli müşterilerinin beğenilerini kazanmayı amaçlamakta olup bu amaca uygun hizmetlerle müşterilerini buluşturmaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik araç çeşitliliğine sahip olan firmamız sizlerin gezi, düğün ve benzeri ihtiyaçlarınızı karşılayacak nitelikte kaliteli hizmetler sunarak hayatınıza büyük kolaylıklar sağlamaya devam etmektedir.

 

Araç ihtiyacı duyan ister kişi olsun ister kurum, firmamız anında araç ihtiyaçlarınızı karşılayacak nitelikte araçlarıyla siz değerli müşterilerine çözümler sunmaya devam etmektedir.

Taşımacılık sektöründe kendisine yer edinmiş olan firmamız siz değerli müşterilerinin en güvenilir ve kaliteli taşımacılık hizmetleri alacağınız adresiniz olmaktadır.

İhtiyaçlarınıza hızlı çözümler üreten firmamız 7 gün 24 saat Ankara Havaalanı Transfer 50 TL hizmeti de dahil olmak üzere aralıksız olarak hizmet vermekte olup kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlarıyla müşterilerine sağlamaktadır.

 

 Havaalanı Transfer Hizmeti İle Konforu Zirvede Yaşarsınız

 

Kaliteden kesinlikle taviz vermeyen bir anlayış ile siz değerli müşterilerinin hizmetinde olan firmamız, her türlü ihtiyaçlarınıza uygun ve konfor düzeyi yüksek araçlarını ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmetinize sunmaktadır.

Yorucu bir uçak yolculuğu sonrasında gideceğiniz noktaya sizi maksimum konfor sağlayarak eriştirecek,

yorgunluğunuzu unutturacak nitelikte araçları ile hızlı bir şekilde Ankara Havaalanı Transfer 50 TL olanağı ile günün her saati hizmetinizdedir.

Firmamız şoförlü ve şoförsüz yüksek konfora sahip teknoloji harikası araçları ile her türlü ihtiyaçlarınıza uygun profesyonel çözümler üretmektedir.

 

İhtiyacınız ister bireysel olsun ister kurumsal, her ah her yerde hizmetinizde olduğumuz gibi

Ankara Havaalanı Transfer 50 TL hizmetiyle de yanınızdayız.

Yetki belgesi ve koltuk sigortalı Vip minibüsleri ile konforlu ve güvenilir bir havaalanı transfer

hizmetlerini siz değerli müşterilerine artan bir hizmet kalitesiyle sunmaya devam etmektedir.

Ankara ilinde hizmet vermekte olan firmamız, şoförlü veya şoförsüz araç ihtiyacı duyan şahıs veya

kurumlar için uygun fiyatlar ve konforu birleştirerek en hızlı şekilde ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

Günün dilediğiniz saatinde ve ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir anda 0532 155 99 85 numaralardan bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.