Ankara İstanbul Transfer

ANKARA İSTANBUL TRANSFER

Ankara İstanbul Transfer Ekonomik fiyatlarla güvenli ve konforlu seyahat etmek isteyenler hizmetlerimizden yararlanabilirler. Özel şoförlerimizle sunulan transfer seçeneğimiz sayesinde çıktığınız yolculuğa daha keyifli bir şekilde başlayabilirsiniz ve yine aynı şekilde sonlandırabilirsiniz.

Tanımadığınız bir şehirde trafik derdi yaşamadan park yeri aramadan sadece gezinize odaklanabilirsiniz ve bu şekilde gereksiz zaman kayıpları yaşamaktan da kurtulabilirsiniz. Şehirlerarasında arasında verilen transfer hizmetiyle seçtiğiniz araç ve ihtiyaca göre özel şoför tercihiyle yaşadığınız anın tadını çıkarabilirsiniz.

Özel Şoförlü Ankara İstanbul Transfer Hizmeti

Standart araç seçiminden ekonomik sınıfa giren binek otolara, son model araçlardan lüks sınıf modellere kadar ihtiyaca özel olarak yapacağınız seçimle 1 kişiden kalabalık turist gruplarına kadar herkes için konforlu ve güvenli yolculuk alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Tamamı klimalı olan araçlarımız ile Ankara’dan İstanbul’a veya İstanbul’dan görülmesi gereken adreslere kadar istediğiniz her yere ulaşabilirsiniz ve sadece tatildeki hedefinize ulaşabilirsiniz.

Ankara içi ve çevresinde yararlanmak istediğiniz

Ankara İstanbul Transfer hizmetlerimiz için önceden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Yapılan rezervasyonun içeriğine uygun olarak sadece talebe özel olarak sunulan

hizmetler kapsamında araç içi taleplerinizi de bildirebilirsiniz.

Araç içi çocuk oto koltuğu hizmetimizi rezervasyon sırasında yapacağınız bilgilendirme ile temin edebilirsiniz.

Araç tipi, yolcu sayınız, gidilecek adresiniz, gidiş-dönüş talebiniz ve

ek hizmetler girilerek sistem üzerinden online rezervasyon yaptırılabilirsiniz.

Kesintisiz Hizmet, Kaliteli Yolculuk

Yılın 12 ayı kesintisiz olarak sunulan transfer hizmetleri sayesinde, yolcu taşımacılığını dert etmenize gerek kalmaz. Bölgeyi yakından tanıyan ve konusunda deneyimli özel şoförler eşliğinde

verilen Ankara İstanbul Transferi hizmetiyle siz de bölgedeki en uygun ulaşım

imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Ankara ve ilçelerinden kalkacak olan servisler eşliğinde

bireysel veya grup gezilerinizde en ekonomik şekilde faydalanabilirsiniz,

aynı zamanda bölgedeki gezinizi güvenli bir şekilde planlayabilirsiniz.

gidiş-dönüş ihtiyacı en ideal şekilde karşılanırsınız.

Havalimanı bekleme süreleri, karşılama saatine göre ücretlendirme ve

ek hizmetler hakkında ekiplerimizden en güncel bilgileri alabilirsiniz.

Kaliteli ve güvenilir ulaşım ve şehirler arası transfer hizmeti için

haftanın 7 günü 24 saat firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Bodrum Transfer

ANKARA BODRUM TRANSFER

 

Ankara Bodrum Transfer hizmeti, şoförlü araç kiralama hizmeti olarak bilinmektedir. Ayrıca İş dünyasında, özel misafirlerinizi en iyi şekilde karşılamak için, özel araçlarımızla etkili bir karşılama gerçekleştirebilirsiniz. İş dünyasının yoğunluğu nedeniyle, havalimanına giderek misafir karşılama işlemini gerçekleştiremeyen herkes için Ankara Bodrum shuttle kategorisinde çözüm üretilmektedir. Günün her saatinde ve 7/24 sizler için araç temin ediyoruz.

 

Profesyonel Ekip Anlayışı ile Bodrum Transfer Hizmeti

 

Son model araç filosu ile çözüm üreten firmamız, yol tecrübesi oldukça geniş olan ve gerekli bütün belgelere sahip olan şoförlerle çözüm üretmektedir. Dört mevsim araç kullanabilen elemanlarımız, bütün hava koşullarında güvenilir sürüş tekniklerine sahiptir. Gece gündüz hizmet veren kuruluşumuz, her zaman için misafirlerinizi şoförlü araçlarla almaktadır. Araçlarımız son model, konforlu ve ful özelliklere sahiptir. Vip kategorisinde ve diğer kategorilerde şoförlü araç kiralama hizmetini problemsiz bir şekilde çözen Ankara Bodrum Transfer firmamız, hizmette kaliteyi tercih etmektedir. SRC belgesi ve psikoteknik belgesi gibi gerekli belgelerin yanı sıra yılların tecrübesine sahip şoförlerimiz, müşteri diyaloğu kategorisinde gerekli özelliklere sahiptir.

 

Her Zaman Göreve Hazır Araç Filomuz

 

Son model araçlardan oluşan ve her zaman yenilenen özelliklere sahip olan filomuz,

istediğiniz özellikleri bir arada bulundurmaktadır.

Araçlarımızın bakım işlemleri düzenli olarak yapılmaktadır. Bunun yanında vergi, sigorta ve gerekli izin belgeleri, bu kategoride çözüme kavuşturulmaktadır. Ankara Bodrum Transfer hizmetleriyle, trafik problemi yaşamazsınız. Ayrıca trafik cezaları ve kaza gibi durumlarda sorumlu şoförümüzdür. Bu yönüyle oldukça avantajlı bir sistemdir. Siz sadece şöförlü araç kiralama ücreti ödüyorsunuz.

 

Araç filomuzun son model ve konforlu olması nedeniyle, dışarıdaki olumsuz havayı hiç bir zaman hissetmezsiniz. Üstün süspansiyon sistemi sayesinde, oldukça konforlu bir yolculuk yaşarsınız. Klima ve ısıtma kategorisinde üstün teknoloji özelliklerine sahip araçlarımızla, kısa zamanda sevdikleriniz istediğiniz adrese gönderilebilmektedir. Ankara Bodrum Transfer kategorisinde çözüm üreten firmamız, kalabalık misafirleriniz için çözüm üretmeye devam etmektedir. Araç filosu kategorisindeki son model araç seçenekleri, istediğiniz kaliteli özelliklere sahiptir. Servet değerindeki araçları, özel şoför konforunda kullanabilmek için, bizi aramanız yeterlidir. Etkileyici görsel özelliklere sahip onlarca araç seçeneği ile yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz. Araç kategorisinde istediğiniz bütün seçenekler sitemizde bulunmaktadır.

Vip Transfer

Vip Transfer

 

Vip Transfer   Şoförlü araç transferleri genelde kaliteli ve başarılı firmalar tarafından yapılmaktadır. Zira bu iş bir hizmet verme olduğu için altyapısı sağlam firmalar tarafından yapılabilir. Bu hizmetler için yeterli bir filo ve profesyonel bir kadroya sahip olunması gerekmektedir. Transfer pek çok noktaya yapılabilmektedir. Kayak merkezlerine turistik bölgelere yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra uzun mesafeli yolculuklar için de şoförlü araç kiralama yapılabilmektedir.

 

Aysa Vip ve Hizmetleri

 

Aysa vıp de bu konuda hizmet veren firmalardan biri olup hizmet konusunda ürün yelpazesi geniştir. Firma Vip transfer işi haricinde kayak transferi yani kayak sezonunda kayak bölgelerine ulaşımı sağlamaktadır. Havaalanı transfer işlemi için Aysa vip 7 gün 24 saat süre ile müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Vip transfer hizmeti esnasında kullanılan araçlar D2 belgeli olup sürücüler gerekli sertifikasyona sahiptir. Havaalanı transfer hizmetleri vermenin yanı sıra şehirlerarası transfer, araç tahsis otel transferi, shuttle hizmetleri de verilebilmektedir.2010 yılında kurulan ve iş hayatına başlayan firma müşteri odaklı olarak çalıştığı ve isteğe özel çözümler üreten bir firmadır. Bu yüzden hava alanı transfer konusunda da diğer firmalarının önünde yer almaktadır. Araç filosu geniş olup B ve C segmentinden başlayan araç modelleri üst modellere kadar çıkmakta olup üst segment araçlar şoförlü olarak da müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Hava alanında yapılan karşılama işlemlerinde sürücü elinde müşterinin yazılı olduğu bir pankartla bekler.

 

Şayet müşteri şoförle karşılaşamaz ise müşteriye şoförümüz cep telefonundan ulaşacaktır. Bu şekilde buluşma sağlanır. Shuttle servislerinde 45 dakikalık gecikmelerde bu durum dikkate alınır. Bir sonraki servis için müşteri para ayrıca başka bir şey ödemez. Şayet müşterinin bir gecikme durumu söz konusu olursa araç beklemeye devam eder ve müşteri hiçbir şekilde mağdur bırakılmaz. Servis araçlarına 5 kg a kadar olan canlı hayvanlar kabul edilebilmektedir.5 kg üzeri olan küçük dostlar maalesef servise kabul edilememektedir.

 

Verilen hizmetlerin arasında düğün organizasyonları ayrıca iş hayatında olmayan konular da yer almaktadır. Bu konuda da geniş bir araç filosu ile müşterilere hizmet verilmektedir. Bu araçları kullanan ekip te profesyonel ve güler yüzlüdür. Sosyal ilişkileri yüksek, psikoteknik ve src belgelidir. Bloglarda görüleceği üzere firmanın eski hizmetlerinden örnekler mevcuttur. Gelin arabaları ve düğün ile ilgili organizasyonlarla ilgili görseller de firmanın blogunda mevcuttur. Fotoğraflarla birlikte bunları net olarak görülebilirsiniz.

 

Vip Transfer Hizmet Kalitesi

 

Tüm bu görseller aslında firmanın kalitesini göstermektedir.

Aysa Vip Turizm in bir önemli özelliği de 7 gün 24 saat rezervasyon yapılabilmenizdir.

Burada alınacak ve bırakılacak noktalar ile kişi sayısı belirtilerek ayrıca rezervasyon ve fiyat belirleme için önbilgiler verilmiş olur.

Uçak gecikmesi gibi elde olmayan durumlar için ilave ücret talep edilmez.

Bu tip müşteri odaklı yaklaşımlar da bu firmanın kalite anlayışını oluşturmaktadır.

 

Verilen hizmetler arasında kayak sezonunda bu bölgelere transferler de gerçekleştirilmekte olup ayrıca bu her firmada yapılan bir transfer değildir. Bu da bu firmanın farklarından biridir. Bu tip araç kiralama sayesinde müşteriler trafik stresini, yenmesi muhtemel trafik cezalarını ve yakıtı düşünmeden sadece işlerine odaklanarak daha rahat çalışma imkânı bulmaktadırlar. Bu bakımdan bu tip bir sistem gerçek anlamda bir avantaj olmaktadır.2010 yılında kurulan genç bir firma olmasına rağmen oldukça kısa sürede bu hizmeti alan insanların gönlüne taht kurmuştur.

Bu da bu firmamızı bu gün bulunduğumuz yere getiren en önemli faktör olmuştur.

Bu geniş hizmet yelpazesinin yanı sıra da alkollü olarak gelen müşterinin araca alınmama ve

hizmetin verilmemesi gibi bir hak da firmada saklıdır.

Bu istisnai hususu da altını çizerek önemini belirtmek isteriz.

Şöförlü Araç Kiralama Fiyatları

Şöförlü Araç Kiralama Fiyatları

Şöförlü araç kiralama fiyatları;   Firmamız ilkeleri doğrultusunda hareket eden ve müşteri memnuniyetini, güvenini ön planda tutarak personel seçimini de bu doğrulta yapmaya özen gösteren bir yapıdadır. Bizler için sizlerin her konuda rahatlığı ve güveni önemlidir. Bu güven duygusunu hissedebilmeniz için personel seçimimizi yaparken tarafımızdan tüm testlerden geçebilme şartı aranmaktadır. Araç ve teknoloji alt yapısı ile ilgili seçimlerimizde yine aynı şekilde uzman bir kadronun seçimi ile sağlanmaktadır.

            Şöförlü araç kiralama fiyatları hizmetinin süresinin önemli olmadığı ve sadece hizmeti aldığınız süre boyunca hizmetin kalitesine önem verdiğimizi, personelimizin de aynı düşünce olduğunu belirtmek isteriz.

            Şöförlü araç kiralama fiyatları hizmeti aldığınız süre boyunca sizlere herhangi bir sorun yaşatmadan ve sizlerin bizlere iletmiş olduğunuz program akışına göre hareket huzurlu bir seyahat imkânı sunuyoruz.

Ulaşmak istediğiniz her lokasyona ve trafik akışına hakimiyeti bulunan şoförlerimiz

ayrıca merkezimiz tarafından da takip edilerek herhangi bir sorun ile karşılaşma ihtimaline karşılık

seyahatiniz tamamlana kadar sizlere merkez takipli bir hizmet sunmaktayız.

Bunu hem sizlerin, hem personelimiz güveni için yapmaktayız.

Kaliteli ve Güvenilir hizmet!

            Şöförlü araç kiralama fiyatları hizmetini sadece kendiniz için değil davet ettiğiniz konuklarınız içinde güven duygusu içerisinde kullanabilirsiniz. Misafirlerinizin rahat bir şekilde gün içerisinde hareket etmelerini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca gece dışarı çıkmak istediğinizde araç kullanmak istemiyorsanız veya gideceğiniz lokasyonu bilmiyorsanız kısa süreli şoförlü araç kiralama hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Böylelikle konforlu bir şekilde eğlenebilir ve istediğiniz saatte alınmanızı sağlayabiliriz.

 

Şöförlü araç kiralama fiyatları hizmetimiz sizlerin ve konuklarınızın günlük veya daha uzun süreli seyahatlerinde sizlere eşlik ederek istediğiniz saat ve yerden sizleri alarak belirlediğiniz süre boyunca hizmet vermektedir.

Ayrıca gece dışarı çıkmak istediğinizde ve eve güvenli dönmeniz için

sizlerin belirttiği saatte sizleri alarak yine sizin tarafınızdan belirlenen saatte evinize bırakıyoruz.

Bizler tamamen müşteri memnuniyeti odaklı personel ve araç seçimi yaparak

tüm teknolojik altyapıyı da sağlayarak hizmet vermek için çalışıyoruz.

Seçtiğimiz personelin güler yüzlü, araç kullanımına ve hizmet sağlayacağı bölgedeki

trafiğe hakim olması bizler için çok önemli.

Ayrıca araçlarımızın bakımları ve konforu da aynı şekilde dikkat ettiğimiz hususlardır.

Neticede bizlere emanet etmiş olduğunuz misafirlerinizin ve

sizlerin kısa veya uzun süreli seyahatlerinizi memnun bir şekilde

tamamlamış olmanız ve sizlerden alacağımız olumlu geri dönüşler bizleri mutlu edecektir.

Sizlerin bizlerden talep edeceğiniz her türlü hizmeti başarılı bir şekilde

yerine getirmek ve sizleri memnun edebilmek için her zaman

hizmetinizde olmaktan gurur duyarız.

Sadece müşteri hizmetlerimizi arayarak bizlere talebinizi bildirmeniz yeterli ve

sonrasında istekleriniz doğrultusunda organizasyonu sizler için sağlıyoruz.

 

Tüm Seyahatlerinizde Yanınızdayız

Güvenli seyahat etmeniz için ve seyahat süreniz boyunca otopark,

güzergâh düşünmeden, gideceğiniz yeri aramanıza gerek kalmadan

her türlü hizmetimizle yanınızdayız.

            Şehirlerarası transfer ihtiyacınız olduğunda sizlerin belirtmiş olduğu gün ve saatte istediğiniz şehre seyahatinizi sizler için organize ediyor ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Neticede uzun yolda araç kullanmak hem yorucu hem de

bilmediğiniz bir istikamete gitmek risk de taşımaktadır.

Bu riski sizler için ortadan kaldırarak sadece seyahat amacınıza odaklanmanız için sizlere hizmet veriyoruz.

Sizler için veya konuklarınız için havaalanı transfer veya şoförlü araç kiralama hizmetine

ihtiyacınız olduğunda her zaman güler yüzlü personelimiz tarafından karşılanarak ve

tamamen bizlerin takibinde güvenli bir şekilde yolculuk etmeniz ve

ulaşmak istediğiniz yere zamanında varmanız için her zaman yanınızdayız.

Uçağınıza yetişmek istediğinizde zaman kazanmak, yorucu bir uçak seyahatinden sonra gideceğiniz yere dinlenerek gidebilmek için havaalanı transfer hizmetimiz ile sizler için her zaman sadece bir telefonunuz ile yardımcı oluyoruz.

Ulaşmak istediğiniz yere zamanında ulaşmanız, yolculuk boyunca rahatlığınız ve güvenliğiniz bizler için çok önemlidir.

Şehirler Arası Vip Transfer

Şehirler arası Vip Transfer

 

Şehirler arası Vip Transfer yapmak ve bu ulaşım esnasında en güzel hizmeti almak ve müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla Aysa Vip Turizm olarak son derece iyi bir hizmet veriyoruz. Müşterilerimizi bir yerden bir yere götürürken gerekli özeni gösteriyor ve memnuniyet sağlıyoruz. Bütün çalışanlarımız ve ekibimiz ile güler yüzlü hizmet sağlıyoruz ve bütün ekip olarak bu şekilde bir vizyon sağlıyoruz. Hizmetlerimizi daima son model araçlar ile yapıyoruz ve bu şekilde müşterilerimize özel ilgi sunduğumuzdan her müşterimiz kendini özel hissediyor. Önemli etkinliklere ve toplantılara katılacak olan müşterilerimiz özellikle tercih ediyor çünkü programa yetiştirme konusunda ilk gelenler arasında yer almasını sağlıyoruz.

 

 Şehirler arası Vip Transfer Seçenekleri

 

Ulaşım büyük şehirlerde büyük önem teşkil ediyor çünkü şehir hayatının koşuşturmasında kaybolup giden

insanlar sürekli bir yere yetişme çabasında bulunuyor.

Özellikle büyük iş adamları ve çalışanlar önemli toplantılara katılacakları zaman veya

iş seyahatinden dönerken kendilerini bir an önce eve atmak için sabırsızlanıyor ve

bu hususta ulaşımın en iyisini istiyorlar.

Kolay kaliteli ve güler yüzlü ulaşım için Şehirler arası Transfer hususunda

Aysa Vip Turizm olarak müşterilerimize verdiğimiz son model hizmet, neşeli ve canlı ekibimiz ile müşterilerimiz tarafından çok tercih edilenler arasında yer alıyoruz.

 

Ulaşımlarda daima kaliteyi önemsiyor ve herhangi bir aksaklık yaşanmaması için ekstra çaba harcıyoruz. Herhangi bir aksaklık yaşanması durumunda da müşterimiz için yapılması gereken

her hususu yapıyoruz ve böylece yine müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Aynı zamanda Şehirler arası Transfer konusuna müşterilerin taşındığı araçlara da

müşterilerimizin sağlığı ve güvenliği çok fazla önemsediğimizden

düzenli olarak dezenfekte yapılıyor, kontrol ediliyor ve gerekirse detaylı temizliğini yapıyoruz.

 

 Araç Kontrolleri Nasıl Yapılıyor?

 

Aynı zamanda güven kontrolünden geçemeyen araçlarımızı trafiğe çıkarmıyoruz.

Böylelikle gerekli güvenceleri sağlamış oluyoruz.

Ayrıca şehirler arası vip transfer sağlıyoruz ve özel şoförlü araçlarımızla toplantıya ya da

iş yemeğine yetişmesi gereken iş adamları veya özel günler içinde müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Müşteri memnuniyeti için her türlü olanağı sağlıyoruz.

Aysa Vip Turizm; özel gün ve geceler de de en iyi hizmeti ve sorunsuz bir gece için

bütün hizmetlerimizi müşterilerimiz için en iyi şekilde sunuyoruz.

Ankara Havalimanı Transfer Hizmeti

Ankara Havalimanı Transfer Hizmeti

Ankara Havalimanı Transfer Hizmeti Havayolu ile çok sayıda seyahat ediyor olabilirsiniz. Ya da çok nadir uçak yolculuğu yapıyor olabilirsiniz. Eğer iyi organize edilmiş bir yolculuk geçirmek istiyorsanız uçaktan sonraki planınızı en doğru şekilde yapmak için size yardım ederiz. Özellikle ilk defa gideceğiniz bir şehir ise havalimanı transferi kullanmanız mutlaka öneririz. Ankara havalimanı transfer hizmeti sizlere en düzgün hizmeti vermek için uğraşmaktadır.

 

Havalimanı transferi olayını biraz açacak olursak ne kadar rahat bir organizasyon olduğunu görebilirsiniz. Öncelikle uçak biletinizi aldığınız da transferinizin rezervasyonunu da mutlaka yapınız. İniş saatinize uygun olarak size uygun bir araç ayarlanacaktır. İndiğiniz de ise elinde isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılaşacaksınız. Uzman bir ekip ile havaalanından alınacaksınız ve ilgili araç ile gideceğiniz yere götüreceğiz. Ankara havalimanı transfer hizmeti sizler için yolculuğunuzu keyfe dönüştürmektedir.

Ankara havalimanı transfer hizmeti – Aysa Vip Turizm

Bir iş seyahati ya da tatil planı yapmışsanız, havaalanına ulaşmak için ve havaalanından istediğiniz yere ulaşmak için gerekli vasıtaları da düşünmelisiniz. Kendi aracını ile havaalanına gitmek istediğiniz durumlarda aracı daha sonrasında nerede bırakacağınız önemlidir. Bırakacak bir nokta olmadığında havaalanının otoparkına bırakmak zorunda kalacaksınız. Ne kadar kalacağınız önemli bir nokta. Uzun bir süre için gidiyorsanız otoparka bırakmanız mümkün olmayacak, ya da çok fazla miktarda bir maliyet getirecektir. Havaalanına olan yolculuğunuzu bir toplu taşıma ile yapacaksanız ise hem daha yorucu hem de yük ve eşyalarınız açısından külfetli bir yolculuk olacaktır. Sizler rahat bir yolculuk geçirmek istiyorsanız havaalanına gidiş – dönüş yolculuklarınızda Ankara transfer hizmeti kullanmalısınız.

Kaliteli ve Güvenilir Yolculuk

Uçaktan indiğiniz zaman görevli kişi sizi çıkışta karşılayacak. Elinde isminizin yazılı olduğu tabela ile onu hemen fark edeceksiniz. Uçağınızın rötar yapması durumunda ise hiç bir ekstra ödeme yapmanıza gerek yok. İndikten sonra hemen çıkışa yönelememiş olabilirsiniz. Bu durumda ise bir saat boyunda görevli eleman sizi bekliyor olacak. Yine de bulamaz iseniz çağrı merkezi üzerinden arayıp sorgulama yapabilirsiniz.

 

Sadece siz değil ailenizin de rahat bir yolculuk geçirmesi için transfer oldukça önemli.

Üstelik 0-2 yaş kategorisindeki çocuklarınız için hiçbir ücret ödemezken,

3-11 yaşa kadar olan çocuklarınız için ise indirimli tarife uygularız.

Sadece çocuklarınız değil belli bir kiloya kadar olan evcil hayvanlarınız da gerekli güvenlik önlemini almanız durumunda tarafımızdan taşınabilir. Bütün bu bilgilerin ardından eğer yakın zaman da bir seyahat programınız var ise biletinize uygun transferi hemen yapmalısınız. Sonrasında bu rahat yolculuğun keyfiniz sürmeye başlayacaksınız. Firma sizlerin güvenliği ve rahatlığı için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

 

Özel Şoför Ankara

ÖZEL ŞOFÖR ANKARA

 

Özel şoför Ankara hizmeti bireylerin yada kurumların daha kolay, Konforlu ve uygun fiyatlar ile kendi araçlarıyla istedikleri adresten alınıp diledikleri adrese ( şehir içi ya da şehir dışı ) kolay ulaşım sağlaması için verilen bir hizmettir.

Ankara Özel Şoför kiralamak isteyenler seyahatlerini uzman yetki belgeli işlerinde profesyonel şoförlerden sağlayacakları için sorunsuz yolculuklar yapacaklardır.

 

Neden Özel Şoför?

 

Özel şoför kiralamak size her zaman kazandıracaktır. Bunun sebebi ise seyahat yüzünden diğer işlerinizi aksatmak zorunda kalmayacaksınız. Trafik güzergah vs sorunlar ile uğraşmayacaksınız. Şoförünüze sadece nereye gitmek istediğinizi söylemek yetecek ve siz koltuğunuzda arkanıza yaslanıp diğer işlerinize konsantre olabileceksiniz.

 

Özel Şoför Avantajları

 

  • Src ve Psiko Teknik belgeli şoförler,
  • Otomobilden Otobüse her türlü aracı kullanırlar,
  • Şehirler arası yol bilgili şoförler,
  • Bu işi meslek olarak yaparlar,
  • Geçimlerini bu işten sağladıkları için empati yaparak çalışırlar.

 

Ankara’da Kaliteli Ulaşım

 

Ankara gerek okul gerekse iş dünyasına yön veren işletmelerin yer alması nedeniyle son derece yoğun her gün birçok insanın geldiği yerlerden biri. Ankara’da ulaşım konusunda bazı sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Özellikle heyet, kalabalık gruplar, özel misafirlerin ulaşımı ile ilgili büyük sorunlar söz konusu. www.aysavipturizm.com sitesi ile iletişime geçerek bu gibi akşamların tamamından kurtulma imkanınız var.

 

Firmanın Verdiği Hizmetler Nelerdir

 

Firma ile iletişime geçerek sadece Özel Şoför ile ilgili değil Ankara içi dışı her ile ilgili transfer yardımı alabilirsiniz. Özel gruplara, vip hizmeti isteyenlere bütün donanımlara sahip profesyoneller ile hizmet sağlanıyor. Firmadan yararlandığınız süre boyunca firmanın güvencesi altındasınız.

Kaliteli Havalimanı Transfer

 

Havalimanı transfer hizmetlerinde öncü olarak müşteri memnuniyeti kazanılmaktadır. Her türlü ulaşım için kaliteli ve son model araçları tercih etmekteyiz. Sizlerin isteğine bağlı olarak transfer işlemlerinizi profesyonel prosedürler üzerinden yürütmekteyiz. Bunun için öncelikle nitelikli, eğitimli, tecrübeli servis ekiplerimizle transferinizi yapmaktayız. Bu yüzden istediğiniz an Esenboğa havalimanı transfer hizmet gereksinimleriniz de firmamıza ulaşabilirsiniz.

 

Müşteri memnuniyetine dayalı olarak transfer araçlarımızın muayeneleri tam kapsamlıdır. Özenle ve özveriyle havalimanı içinden mesafe fark etmeksizin adresinize erişiminiz sağlanır. Hizmetimiz saat farkı olmaksızın profesyonelce yürütülür. Esenboğa havalimanı transfer için gerekli tüm prosedürlere uyulmaktadır. Tam zamanlı transfer uygulaması için hizmetlerimizi geliştirerek, sizlere kusursuz erişim imkanı sunuyoruz. Transferinizi kalite çerçevesinde yapmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Uber Ankara

UBER ANKARA

Uber Ankara başta iş olmak üzere her gün binlerce kişiyi ağırlıyor. Esenboğa havalimanı en işlek havalimanlarından biri. Esenboğa’dan Ankara ve çevresine ulaşımda konfor sizin için önemli ise yapılması gereken tek şey www.aysavipturizm.com sitesi. Ankara Emek en çok gidilen ilçelerden biri durumunda. Uber Ankara konusunda da firmadan yardım alabilirsiniz.

 

 Transfer Hizmetinde Fark Yaratan Hizmetler

 

Firma Uber Ankara dışında Ankara’nın bütün ilçelerine, Ankara dışında transfer hizmeti veriyor. Şirket aracılığı ile vip ulaşım, araç kiralama ve daha pek çok konuda en iyi koşulları en makul rakamlar ile alabilirsiniz. Firmanın hizmetlerinden vb. bilgiler için ücretsiz ulaşım numaraları ya da site aracılığı ile yardım alabilirsiniz.

 

Ankara’da Vip Uber Hizmeti

 

Ankara’da ulaşım için en iyi koşulları arayanlar için www.aysavipturizm.com sitesi beklenen hizmeti veriyor. Firma ile iletişime geçerek vip ulaşım, şoförlü, şoförsüz araç kiralama ve daha pek çok konuda site aracılığı ile yardım alabilirsiniz. Verilen hizmet kalite olarak diğer firmalara göre fark yaratacak seviye de. Firma ile 24 saat iletişime geçebilirsiniz. Başta Uber Ankara olmak üzere sayısız noktaya hizmet veriliyor.

 

 Hizmet Verilen Bölgeler

 

Firma Ankara içine olduğu kadar Ankara dışı da hizmet veriyor..

Firma ile iletişime geçerek tek hizmet noktasının Uber Ankara olmadığını görebilirsiniz.

Ankara ve çevresine en iyi koşullarda hizmet sunuyoruz.

Alacağınız her hizmet firmamızın garanti sağladığı araçlar ile sağlamaktayız.

 

Kaliteyle beraber çalışan ve bu anlayıştan ödün vermeyen transfer hizmetleri, birçok yolcu tarafından tercih ediliyor. Esenboğa havalimanı transfer ile Esenboğa Havalimanından Çukurambar konumuna gidilebilir. Bununla beraber Çukurambar’dan Esenboğa Havalimanına da ulaşım sağlanmaktadır. Bu konumlar arasında özel olarak hizmet veren transfer ile yolculuk sorunsuz biçimde tamamlanacaktır.

 

           Esenboğa havalimanı transfer hizmetinden faydalanabilmek adına rezerve işlemleri yapılmalıdır. Bu şekilde hizmetten doğrudan ve problemsiz biçimde yararlanılacaktır. Rezerve işlemlerinde istenen her tür bilgi noksansız ve doğru şekilde girilmelidir. Böylece esenboğa havalimanı transfer arası hizmet olumlu şekilde gerçekleştirilir. Transferin esnasında birey istemiş olduğu her tür ayrıcalıktan yararlanacaktır. Bu şekilde birey yorgunluğunu kolay ve konforlu bir şekilde üstünden atabilecektir.

Ankara Havaalanı Transfer Fiyatları

Ankara havaalanı transfer fiyatları

 

Ankara havaalanı transfer fiyatları  Transfer bir yerden bir yere taşıma işlemine verilen ad olduğu biliriz ayrıca  Transfer artık başarılı firmalar sayesinde kaliteli ve uygun fiyatlı olarak yapılmaktadır. Yetki belgesi bulunan bu firmalar yeterli bir filo ve profesyonel kadro ile bu işi yapmaktadır ayrıca Transfer fiyatımız oldukça uygun ve cebinizi de düşünen firmamız sayesinde güvenilir bir transfer sunmaktayız.

 

 Transfer Ücretleri

 

           Ankara havaalanı transfer fiyatları için öncelikle müşteriler Aysa Vip Turizm’i arayıp nereden nereye gitmek istediklerini belirtirler. Bu sayede ücretler baştan söyleriz ve anlaşılan fiyat haricinde başka bir ücret talep etmeyiz. Müşterimiz ile transfer edecek olan aracımızın şoförü telefon numaraları sayesinde karşılaşma ve buluşma sağlarız. Müşteri havalimanına indiğinde onu karşılayan kişiler olur ve bu kişiler müşteriyi araca yönlendirir. Müşterimiz araca ulaştıktan ve araç hareket ettikten sonra ücretleri toplarız.

 

 Ankara Havalimanı Shuttle Hizmetleri

 

Esenboğa Havalimanı arasında verilen hizmetler; kayak sezonunda da bu bölgelere transferler de gerçekleştirilmektedir ayrıca bu her transfer firmasında yapılan bir transfer şekli değildir. Bu firmanın farklarından bir tanesidir. Bu tarz araç kiralama sayesinde müşteriler trafikten kurtularak ve muhtemel trafik cezalarını ve yakıtı, bütçesini düşünmeden sadece işlerine odaklanarak daha rahat çalışmaya sahip olurlar.

 

Ankara havaalanı transfer fiyatları

 

Transfer hizmetleri arasında bu bakımdan, bu tarz bir sistem gerçek anlamda tam bir avantaj olmaktadır.

Aysa Vip Turizm 2010 yılında kurulduk ve genç bir firma olmamıza rağmen

kısa bir sürede bu hizmeti alan insanların gönlüne taht kurmayı başardık.

Aysa Vip Turizm’in bir başka önemli ayrıcalığı da internet sitesi üzerinden rezervasyon yapılabilirliğidir.

kişi sayısı da belirtilerek rezervasyon ve fiyat belirleme için bilgi vermiş oluruz.

güvenilir havaalanı transfer hizmetimizi yıllardır işimizde uzmanlaştık ve

tüm belgelerimiz tam olarak uzman personelimiz ile yapmaktayız.

Kurumsal ya da bireysel tüm misafirlerimizin mutlu ve

güvenli bir seyahat geçirmeleri için tüm çabamızla çalışmaktayız.

Konfor ve Uygun fiyat için iletişime geçiniz.

Ankara Havalimanı Transfer Tavsiye

Ankara havalimanı transfer tavsiye

 

Ankara havalimanı transfer tavsiye Yolunuz bir şekilde Ankara’dan mutlaka geçer.  Eğer Ankara’ya gelmeyi düşünüyorsanız siz arayın biz aracınızı havalimanında hazırlayalım.

 

 AYSA VİP TURİZM HAVALİMANI TRANSFER HİZMETLERİ

 

           Ankara havalimanı transfer tavsiye ile sizin de özel aracınız havalimanının çıkış kapısı önünde sizi bekliyor ayrıca Sizlere özel transfer hizmetimiz son model lüks araçlar ile yapılmaktadır.

Firmamız bünyesinde çalışan deneyimli personelimiz ayrıca sizi ulaşmak istediğiniz adrese

konforlu ve yasal çerçevede en hızlı bir şekilde ulaştırıyor.

Ankara havalimanı transfer hizmetimiz sizlerin konforuna göre düzenlenmiştir.

 

Aysa Vip Turizm filosunda bulunan araçlar Ankara havalimanı transfer tavsiye işlemleriniz için özel dizayn edilmiştir. Sizlere özel fiyat seçenekleri ile sunulan hizmetimiz kapsamında sizleri transfer edecek personelimiz belgeli olup ayrıca kullanmış olduğumuz araçlarımızın tamamı D2 yetki belgesine sahiptir. Tüm araçlarımız yasal olarak belgelerin tamamına sahip olup, bakımları zamanında yapılmıştır. Size kötü sürprizler yaşatmayacağız.

 

Aysa Vip Turizm tatil için, özel merasim ve törenler için, okul ya da iş sebebi ile Ankara’ya gelen siz değerli müşterilerimizin transfer işlemlerini gerçekleştirmektedir. Uçağınız kaçta inerse insin arabanız havalimanında sizi bekliyor olacak. Geç kalmanız durumunda aracımız yine sizi bekliyor olacak ayrıca Havalimanı çıkış kapısında sizi pankartla bekleyecek olan görevlilerimiz bagajınızı araca kadar taşıyarak yerleştirmektedir. Araçlarımıza 5 kiloya kadar olan evcil hayvanlar kabul edilerek transferleri gerçekleştiririz. İstediğiniz segmentte araçlar ile hizmet alabilirsiniz. Araç filomuzda bulunan geniş araç yelpazesi ile siz de istediğiniz kapasiteye sahip araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Araç kiralanırken konuşulan ücret dışında hiç bir şekilde ücret istenmemektedir müşterilerimizden.

 

Aysa Vip Turizm olarak 2010 yılından bu yana müşterilerimize özel kiralama hizmeti sunarak

hizmet kalitemizi arttırarak devam ediyoruz.

bugüne kadar binlerce kişinin transfer hizmetini sorunsuz gerçekleştirdik.

Bizim için önemli olan müşterilerimizin ulaşmak istedikleri yere

güvenli bir şekilde transfer edilerek hizmetlerimizden memnun kalmasıdır.

Müşterilerimizin parasını değil güvenini kazanmak için empati yaparak ve müşterilerimizi memnun etmek için

tüm çabamızla çalışıyoruz. Aysa Vip Turizm olarak müşterilerimize güven vermek vizyonumuzdur.