Şehirler Arası Vip Transfer

Şehirler arası Vip Transfer

 

Şehirler arası Vip Transfer yapmak ve bu ulaşım esnasında en güzel hizmeti almak ve müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla Aysa Vip Turizm olarak son derece iyi bir hizmet veriyoruz. Müşterilerimizi bir yerden bir yere götürürken gerekli özeni gösteriyor ve memnuniyet sağlıyoruz. Bütün çalışanlarımız ve ekibimiz ile güler yüzlü hizmet sağlıyoruz ve bütün ekip olarak bu şekilde bir vizyon sağlıyoruz. Hizmetlerimizi daima son model araçlar ile yapıyoruz ve bu şekilde müşterilerimize özel ilgi sunduğumuzdan her müşterimiz kendini özel hissediyor. Önemli etkinliklere ve toplantılara katılacak olan müşterilerimiz özellikle tercih ediyor çünkü programa yetiştirme konusunda ilk gelenler arasında yer almasını sağlıyoruz.

 

 Şehirler arası Vip Transfer Seçenekleri

 

Ulaşım büyük şehirlerde büyük önem teşkil ediyor çünkü şehir hayatının koşuşturmasında kaybolup giden

insanlar sürekli bir yere yetişme çabasında bulunuyor.

Özellikle büyük iş adamları ve çalışanlar önemli toplantılara katılacakları zaman veya

iş seyahatinden dönerken kendilerini bir an önce eve atmak için sabırsızlanıyor ve

bu hususta ulaşımın en iyisini istiyorlar.

Kolay kaliteli ve güler yüzlü ulaşım için Şehirler arası Transfer hususunda

Aysa Vip Turizm olarak müşterilerimize verdiğimiz son model hizmet, neşeli ve canlı ekibimiz ile müşterilerimiz tarafından çok tercih edilenler arasında yer alıyoruz.

 

Ulaşımlarda daima kaliteyi önemsiyor ve herhangi bir aksaklık yaşanmaması için ekstra çaba harcıyoruz. Herhangi bir aksaklık yaşanması durumunda da müşterimiz için yapılması gereken

her hususu yapıyoruz ve böylece yine müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Aynı zamanda Şehirler arası Transfer konusuna müşterilerin taşındığı araçlara da

müşterilerimizin sağlığı ve güvenliği çok fazla önemsediğimizden

düzenli olarak dezenfekte yapılıyor, kontrol ediliyor ve gerekirse detaylı temizliğini yapıyoruz.

 

 Araç Kontrolleri Nasıl Yapılıyor?

 

Aynı zamanda güven kontrolünden geçemeyen araçlarımızı trafiğe çıkarmıyoruz.

Böylelikle gerekli güvenceleri sağlamış oluyoruz.

Ayrıca şehirler arası vip transfer sağlıyoruz ve özel şoförlü araçlarımızla toplantıya ya da

iş yemeğine yetişmesi gereken iş adamları veya özel günler içinde müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Müşteri memnuniyeti için her türlü olanağı sağlıyoruz.

Aysa Vip Turizm; özel gün ve geceler de de en iyi hizmeti ve sorunsuz bir gece için

bütün hizmetlerimizi müşterilerimiz için en iyi şekilde sunuyoruz.

Ankara Havalimanı Transfer Hizmeti

Ankara Havalimanı Transfer Hizmeti

Ankara Havalimanı Transfer Hizmeti Havayolu ile çok sayıda seyahat ediyor olabilirsiniz. Ya da çok nadir uçak yolculuğu yapıyor olabilirsiniz. Eğer iyi organize edilmiş bir yolculuk geçirmek istiyorsanız uçaktan sonraki planınızı en doğru şekilde yapmak için size yardım ederiz. Özellikle ilk defa gideceğiniz bir şehir ise havalimanı transferi kullanmanız mutlaka öneririz. Ankara havalimanı transfer hizmeti sizlere en düzgün hizmeti vermek için uğraşmaktadır.

 

Havalimanı transferi olayını biraz açacak olursak ne kadar rahat bir organizasyon olduğunu görebilirsiniz. Öncelikle uçak biletinizi aldığınız da transferinizin rezervasyonunu da mutlaka yapınız. İniş saatinize uygun olarak size uygun bir araç ayarlanacaktır. İndiğiniz de ise elinde isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılaşacaksınız. Uzman bir ekip ile havaalanından alınacaksınız ve ilgili araç ile gideceğiniz yere götüreceğiz. Ankara havalimanı transfer hizmeti sizler için yolculuğunuzu keyfe dönüştürmektedir.

Ankara havalimanı transfer hizmeti – Aysa Vip Turizm

Bir iş seyahati ya da tatil planı yapmışsanız, havaalanına ulaşmak için ve havaalanından istediğiniz yere ulaşmak için gerekli vasıtaları da düşünmelisiniz. Kendi aracını ile havaalanına gitmek istediğiniz durumlarda aracı daha sonrasında nerede bırakacağınız önemlidir. Bırakacak bir nokta olmadığında havaalanının otoparkına bırakmak zorunda kalacaksınız. Ne kadar kalacağınız önemli bir nokta. Uzun bir süre için gidiyorsanız otoparka bırakmanız mümkün olmayacak, ya da çok fazla miktarda bir maliyet getirecektir. Havaalanına olan yolculuğunuzu bir toplu taşıma ile yapacaksanız ise hem daha yorucu hem de yük ve eşyalarınız açısından külfetli bir yolculuk olacaktır. Sizler rahat bir yolculuk geçirmek istiyorsanız havaalanına gidiş – dönüş yolculuklarınızda Ankara transfer hizmeti kullanmalısınız.

Kaliteli ve Güvenilir Yolculuk

Uçaktan indiğiniz zaman görevli kişi sizi çıkışta karşılayacak. Elinde isminizin yazılı olduğu tabela ile onu hemen fark edeceksiniz. Uçağınızın rötar yapması durumunda ise hiç bir ekstra ödeme yapmanıza gerek yok. İndikten sonra hemen çıkışa yönelememiş olabilirsiniz. Bu durumda ise bir saat boyunda görevli eleman sizi bekliyor olacak. Yine de bulamaz iseniz çağrı merkezi üzerinden arayıp sorgulama yapabilirsiniz.

 

Sadece siz değil ailenizin de rahat bir yolculuk geçirmesi için transfer oldukça önemli.

Üstelik 0-2 yaş kategorisindeki çocuklarınız için hiçbir ücret ödemezken,

3-11 yaşa kadar olan çocuklarınız için ise indirimli tarife uygularız.

Sadece çocuklarınız değil belli bir kiloya kadar olan evcil hayvanlarınız da gerekli güvenlik önlemini almanız durumunda tarafımızdan taşınabilir. Bütün bu bilgilerin ardından eğer yakın zaman da bir seyahat programınız var ise biletinize uygun transferi hemen yapmalısınız. Sonrasında bu rahat yolculuğun keyfiniz sürmeye başlayacaksınız. Firma sizlerin güvenliği ve rahatlığı için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

 

Özel Şoför Ankara

ÖZEL ŞOFÖR ANKARA

 

Özel şoför Ankara hizmeti bireylerin yada kurumların daha kolay, Konforlu ve uygun fiyatlar ile kendi araçlarıyla istedikleri adresten alınıp diledikleri adrese ( şehir içi ya da şehir dışı ) kolay ulaşım sağlaması için verilen bir hizmettir.

Ankara Özel Şoför kiralamak isteyenler seyahatlerini uzman yetki belgeli işlerinde profesyonel şoförlerden sağlayacakları için sorunsuz yolculuklar yapacaklardır.

 

Neden Özel Şoför?

 

Özel şoför kiralamak size her zaman kazandıracaktır. Bunun sebebi ise seyahat yüzünden diğer işlerinizi aksatmak zorunda kalmayacaksınız. Trafik güzergah vs sorunlar ile uğraşmayacaksınız. Şoförünüze sadece nereye gitmek istediğinizi söylemek yetecek ve siz koltuğunuzda arkanıza yaslanıp diğer işlerinize konsantre olabileceksiniz.

 

Özel Şoför Avantajları

 

  • Src ve Psiko Teknik belgeli şoförler,
  • Otomobilden Otobüse her türlü aracı kullanırlar,
  • Şehirler arası yol bilgili şoförler,
  • Bu işi meslek olarak yaparlar,
  • Geçimlerini bu işten sağladıkları için empati yaparak çalışırlar.

 

Ankara’da Kaliteli Ulaşım

 

Ankara gerek okul gerekse iş dünyasına yön veren işletmelerin yer alması nedeniyle son derece yoğun her gün birçok insanın geldiği yerlerden biri. Ankara’da ulaşım konusunda bazı sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Özellikle heyet, kalabalık gruplar, özel misafirlerin ulaşımı ile ilgili büyük sorunlar söz konusu. www.aysavipturizm.com sitesi ile iletişime geçerek bu gibi akşamların tamamından kurtulma imkanınız var.

 

Firmanın Verdiği Hizmetler Nelerdir

 

Firma ile iletişime geçerek sadece Özel Şoför ile ilgili değil Ankara içi dışı her ile ilgili transfer yardımı alabilirsiniz. Özel gruplara, vip hizmeti isteyenlere bütün donanımlara sahip profesyoneller ile hizmet sağlanıyor. Firmadan yararlandığınız süre boyunca firmanın güvencesi altındasınız.

Kaliteli Havalimanı Transfer

 

Havalimanı transfer hizmetlerinde öncü olarak müşteri memnuniyeti kazanılmaktadır. Her türlü ulaşım için kaliteli ve son model araçları tercih etmekteyiz. Sizlerin isteğine bağlı olarak transfer işlemlerinizi profesyonel prosedürler üzerinden yürütmekteyiz. Bunun için öncelikle nitelikli, eğitimli, tecrübeli servis ekiplerimizle transferinizi yapmaktayız. Bu yüzden istediğiniz an Esenboğa havalimanı transfer hizmet gereksinimleriniz de firmamıza ulaşabilirsiniz.

 

Müşteri memnuniyetine dayalı olarak transfer araçlarımızın muayeneleri tam kapsamlıdır. Özenle ve özveriyle havalimanı içinden mesafe fark etmeksizin adresinize erişiminiz sağlanır. Hizmetimiz saat farkı olmaksızın profesyonelce yürütülür. Esenboğa havalimanı transfer için gerekli tüm prosedürlere uyulmaktadır. Tam zamanlı transfer uygulaması için hizmetlerimizi geliştirerek, sizlere kusursuz erişim imkanı sunuyoruz. Transferinizi kalite çerçevesinde yapmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Uber Ankara

Ankara’da En Konforlu Yolculuk

 

Uber Ankara başta iş olmak üzere her gün binlerce kişiyi ağırlıyor. Esenboğa havalimanı en işlek havalimanlarından biri. Esenboğa’dan Ankara ve çevresine ulaşımda konfor sizin için önemli ise yapılması gereken tek şey www.aysavipturizm.com sitesi. Ankara Emek en çok gidilen ilçelerden biri durumunda. Uber Ankara konusunda da firmadan yardım alabilirsiniz.

 

 Transfer Hizmetinde Fark Yaratan Hizmetler

 

Firma Uber Ankara dışında Ankara’nın bütün ilçelerine, Ankara dışında transfer hizmeti veriyor. Şirket aracılığı ile vip ulaşım, araç kiralama ve daha pek çok konuda en iyi koşulları en makul rakamlar ile alabilirsiniz. Firmanın hizmetlerinden vb. bilgiler için ücretsiz ulaşım numaraları ya da site aracılığı ile yardım alabilirsiniz.

 

Ankara’da Vip Uber Hizmeti

 

Ankara’da ulaşım için en iyi koşulları arayanlar için www.aysavipturizm.com sitesi beklenen hizmeti veriyor. Firma ile iletişime geçerek vip ulaşım, şoförlü, şoförsüz araç kiralama ve daha pek çok konuda site aracılığı ile yardım alabilirsiniz. Verilen hizmet kalite olarak diğer firmalara göre fark yaratacak seviye de. Firma ile 24 saat iletişime geçebilirsiniz. Başta Uber Ankara olmak üzere sayısız noktaya hizmet veriliyor.

 

 Hizmet Verilen Bölgeler

 

Firma Ankara içine olduğu kadar Ankara dışı da hizmet veriyor..

Firma ile iletişime geçerek tek hizmet noktasının Uber Ankara olmadığını görebilirsiniz.

Ankara ve çevresine en iyi koşullarda hizmet sunuyoruz.

Alacağınız her hizmet firmamızın garanti sağladığı araçlar ile sağlamaktayız.

 

Kaliteyle beraber çalışan ve bu anlayıştan ödün vermeyen transfer hizmetleri, birçok yolcu tarafından tercih ediliyor. Esenboğa havalimanı transfer ile Esenboğa Havalimanından Çukurambar konumuna gidilebilir. Bununla beraber Çukurambar’dan Esenboğa Havalimanına da ulaşım sağlanmaktadır. Bu konumlar arasında özel olarak hizmet veren transfer ile yolculuk sorunsuz biçimde tamamlanacaktır.

 

           Esenboğa havalimanı transfer hizmetinden faydalanabilmek adına rezerve işlemleri yapılmalıdır. Bu şekilde hizmetten doğrudan ve problemsiz biçimde yararlanılacaktır. Rezerve işlemlerinde istenen her tür bilgi noksansız ve doğru şekilde girilmelidir. Böylece esenboğa havalimanı transfer arası hizmet olumlu şekilde gerçekleştirilir. Transferin esnasında birey istemiş olduğu her tür ayrıcalıktan yararlanacaktır. Bu şekilde birey yorgunluğunu kolay ve konforlu bir şekilde üstünden atabilecektir.

Ankara Havaalanı Transfer Fiyatları

Ankara Havaalanın’dan Transfer Ücretleri

 

Ankara havaalanı transfer fiyatları  Transfer bir yerden bir yere taşıma işlemine verilen ad olduğu biliriz. Transfer artık başarılı firmalar sayesinde kaliteli ve uygun fiyatlı olarak yapılmaktadır. Yetki belgesi bulunan bu firmalar yeterli bir filo ve profesyonel kadro ile bu işi yapmaktadır. Transfer fiyatımız oldukça uygun ve cebinizi de düşünen firmamız sayesinde güvenilir bir transfer sunmaktayız.

 

 Transfer Ücretleri

 

           Ankara havaalanı transfer fiyatları için öncelikle müşteriler Aysa Vip Turizm’i arayıp nereden nereye gitmek istediklerini belirtirler. Bu sayede ücretler baştan söyleriz ve anlaşılan fiyat haricinde başka bir ücret talep etmeyiz. Müşterimiz ile transfer edecek olan aracımızın şoförü telefon numaraları sayesinde karşılaşma ve buluşma sağlarız. Müşteri havalimanına indiğinde onu karşılayan kişiler olur ve bu kişiler müşteriyi araca yönlendirir. Müşterimiz araca ulaştıktan ve araç hareket ettikten sonra ücretleri toplarız.

 

 Ankara Havalimanı Shuttle Hizmetleri

 

Esenboğa Havalimanı arasında verilen hizmetler; kayak sezonunda da bu bölgelere transferler de gerçekleştirilmektedir ve bu her transfer firmasında yapılan bir transfer şekli değildir. Bu firmanın farklarından bir tanesidir. Bu tarz araç kiralama sayesinde müşteriler trafikten kurtularak ve muhtemel trafik cezalarını ve yakıtı, bütçesini düşünmeden sadece işlerine odaklanarak daha rahat çalışmaya sahip olurlar.

 

Ankara havaalanı transfer fiyatları

 

Transfer hizmetleri arasında bu bakımdan, bu tarz bir sistem gerçek anlamda tam bir avantaj olmaktadır. Aysa Vip Turizm 2010 yılında kurulduk ve genç bir firma olmamıza rağmen kısa bir sürede bu hizmeti alan insanların gönlüne taht kurmayı başardık.

Aysa Vip Turizm’in bir başka önemli ayrıcalığı da internet sitesi üzerinden rezervasyon yapılabilirliğidir.

kişi sayısı da belirtilerek rezervasyon ve fiyat belirleme için bilgi vermiş oluruz.

güvenilir havaalanı transfer hizmetimizi yıllardır işimizde uzmanlaştık ve

tüm belgelerimiz tam olarak uzman personelimiz ile yapmaktayız.

Kurumsal ya da bireysel tüm misafirlerimizin mutlu ve güvenli bir seyahat geçirmeleri için tüm çabamızla çalışmaktayız. Konfor ve Uygun fiyat için iletişime geçiniz.

Ankara Havalimanı Transfer Tavsiye

Havalimanında Özel Aracınız Sizi Bekliyor

 

Ankara havalimanı transfer tavsiye Yolunuz bir şekilde Ankara’dan mutlaka geçer.  Eğer Ankara’ya gelmeyi düşünüyorsanız siz arayın biz aracınızı havalimanında hazırlayalım.

 

 AYSA VİP TURİZM HAVALİMANI TRANSFER HİZMETLERİ

 

           Ankara havalimanı transfer tavsiye ile sizin de özel aracınız havalimanının çıkış kapısı önünde sizi bekliyor. Sizlere özel transfer hizmetimiz son model lüks araçlar ile yapılmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan deneyimli personel sizi ulaşmak istediğiniz adrese konforlu ve yasal çerçevede hızlı bir şekilde ulaştırıyor. Ankara havalimanı transfer hizmetimiz sizlerin konforuna göre düzenlenmiştir.

 

Aysa Vip Turizm filosunda bulunan araçlar Ankara havalimanı transfer tavsiye işlemleriniz için özel dizayn edilmiştir. Sizlere özel fiyat seçenekleri ile sunulan hizmetimiz kapsamında sizleri transfer edecek personelimiz belgeli olup, kullanmış olduğumuz araçlarımızın tamamı D2 yetki belgesine sahiptir. Tüm araçlarımız yasal olarak belgelerin tamamına sahip olup, bakımları zamanında yapılmıştır. Size kötü sürprizler yaşatmayacağız.

 

Aysa Vip Turizm tatil için, özel merasim ve törenler için, okul ya da iş sebebi ile Ankara’ya gelen siz değerli müşterilerimizin transfer işlemlerini gerçekleştirmektedir. Uçağınız kaçta inerse insin arabanız havalimanında sizi bekliyor olacak. Geç kalmanız durumunda aracımız yine sizi bekliyor olacak. Havalimanı çıkış kapısında sizi pankartla bekleyecek olan görevlilerimiz bagajınızı araca kadar taşıyarak yerleştirmektedir. Araçlarımıza 5 kiloya kadar olan evcil hayvanlar kabul edilerek transferleri gerçekleştiririz. İstediğiniz segmentte araçlar ile hizmet alabilirsiniz. Araç filomuzda bulunan geniş araç yelpazesi ile siz de istediğiniz kapasiteye sahip araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Araç kiralanırken konuşulan ücret dışında hiç bir şekilde ücret istenmemektedir müşterilerimizden.

 

Aysa Vip Turizm olarak 2010 yılından bu yana müşterilerimize özel kiralama hizmeti sunarak

hizmet kalitemizi arttırarak devam ediyoruz.

bugüne kadar binlerce kişinin transfer hizmetini sorunsuz gerçekleştirdik.

Bizim için önemli olan müşterilerimizin ulaşmak istedikleri yere

güvenli bir şekilde transfer edilerek hizmetlerimizden memnun kalmasıdır.

Müşterilerimizin parasını değil güvenini kazanmak için empati yaparak ve müşterilerimizi memnun etmek için

tüm çabamızla çalışıyoruz. Aysa Vip Turizm olarak müşterilerimize güven vermek vizyonumuzdur.

Ankara Ucuz Transfer

ANKARA UCUZ TRANSFER

Ankara Ucuz Transfer Şoförlü araç transferleri hizmeti, kaliteli ve profesyonel firmalar tarafından yapılan ayrıcalıklı bir hizmet türüdür. Bu hizmetler için yeni model araçlara sahip, ihtiyaçların hepsini karşılayacak bir filo ve tamamen eğitimli kişilerden oluşan profesyonel bir ekip olması gerekmektedir. Anılan transferler değişik pek çok adrese olabilir.

 

 Aysa Vip Turizm Hizmetleri

 

Aysa Vip Turizm olarak Ankara’ da kaliteli bir hizmet isteyen tüm müşterilerimize özellikle Ankara Ucuz Transfer imkânı sağlamaktayız. Bunun yanı sıra şehirlerarası transferler, kayak merkezi transferleri, Ankara shuttle hizmeti, şoförlü araç kiralama gibi kurumsal pek çok hizmeti vermekteyiz.

Ankara Transfer hizmetimizde kullandığımız konforlu ve yeni model araçlarımızın hepsi D2 Tarifesiz yolcu taşıma belgesine sahiptir ve araçlarımızda size yolculuğun sarsıntısını hissettirmeyecek sürücülerimiz Ulaştırma Bakanlığı tarafından gerekli kılınan tüm eğitim ve sertifikalara sahip, tecrübeli, güler yüzlü ve sizlerin güvenliği ile gizliliğine tamamen riayet eden, psikoteknik ve src ehliyetlerine sahip profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

 

2010 yılında kurulduktan bu yana sektöründe ilklere imza atan firmamız Ankara Ucuz Transfer hizmetleri, şehirlerarası transfer, otel transferi, Ankara shuttle hizmetleri, Gelin arabası kiralama gibi pek çok alanda müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Müşteri odaklı çözümler ürettiğimiz hizmetlerimizde hiçbir aksaklığa mahal vermeyiz. Hava alanında yapılan karşılama işlemlerinde sürücülerimiz gelen yolcu bölümünde sizleri elinde adınızın yazılı olduğu pankartla karşılar. Herhangi bir aksilik yaşanması halinde ise en fazla 45 dakikalık bir gecikme sonrasında sürücülerimiz sizlere cep telefonunuzdan ulaşarak iletişim sağlanır.

 

Filomuzda olan B ve C segmenti lüks araçlarımızın yanında Mercedes marka vip midibüslerimiz ve otobüslerimiz ile 7 gün 24 saat boyunca sizlere hizmet veriyoruz.

Hizmet bedelimiz olarak belirlenen ücretler haricinde tüm yolculuğunuz boyunca sizlerden herhangi ekstra bir ücret talep edilmez.

HİZMETLERİMİZ: Ankara Havaalanı Transfer, Ankara Şoförlü Araç Kiralama, Ankara Şehirlerarası Transfer, Ankara Vip Transfer, Kayak Merkezi Ulaşım Transfer,

Ankara Gelin Arabası Kiralama, Ankara Heyet Protokol Taşımacılığı, Ankara Ucuz Ulaşım Hizmeti, Ankara Shuttle, Ankara Transfer, Esenboğa Shuttle,

Esenboğa Havalimanı Ulaşım, Esenboğa Havaalanı Transfer, Esenboğa Havalimanı Transfer, Esenboğa Havalimanı Shuttle ve Tüm ulaşım ihtiyaçlarınızda 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet.

Kayak Merkezi Transfer

Özel Şoförlü Transfer Hizmeti

 

Kayak Merkezi Transfer Transfer hizmeti, şoförlü olmakla birlikte, aradığınız mükemmel çözümleri sunmaktadır. Son model ve oldukça konforlu olan araçları, işin uzmanı şoförlerle birlikte kiralamak, ulaşım sorununu oldukça kolaylaştıracaktır. Belirttiğiniz adresten, başka bir adrese kısa zamanda gelen ve istediğiniz adrese giden ekiplerimiz, sizin için yeni model konforlu araçları tahsis etmiştir.

 

 KAYAK MERKEZİ TRANSFER GÜVENLİ YOLCULUK

 

Kış aylarında aradığınız tatil keyfini, kayak merkezlerinde bulabilirsiniz. Kayak merkezlerinde, çocuklar gibi eğlenmek güzeldir. Ancak, bu merkezlere gitmek de kolay değildir. Öncelikle otelden yer ayırırsınız ve yola çıkarsınız. Yolu bilenle gitmek her zaman için iyidir. Bu nedenle, kayak merkezlerine, havaalanından gitmek için, son model araçlarla ve deneyimli şoförleriyle, ekiplerimizi tercih etmelisiniz. Kayak için gideceğiniz yerler dağlık olur ve bu yollarda uzman olanları tercih etmek gerekir. Bu nedenle kayak merkezi transfer işlerinde, firmamız, güvenle kayak merkezlerine götürmektedir. Ekiplerimizi tercih ederek, tatil merkezlerine giderken, güvenle ve huzurla gidebilirsiniz.

 

 KAYAK MERKEZİ YOL ÇİLESİ TATİLİ BERBAT EDER

 

Yol çilesi, tatil keyfinizi gölgelemesin. Özel ve etkili bir tatil geçirmek için kayak merkezi transfer hizmetlerini seçmelisiniz. Bunun yanında, havaalanı, şehirlerarası, Ankara ve Esenboğa transfer hizmetleri sunulmaktadır. Ayrıca şoförlü araç kiralama ve düğün arabası kiralama hizmetleri sunulmaktadır. Ankara için, Ankara shuttle hizmetleriyle, ulaşmak istediğiniz yerlere konforlu yolculuk yapabilirsiniz.

ELEMANLARIMIZ DENEYİMLİDİR

 

Konforlu ve son model araçlarımız yanında, bu araçları kullanan şoförlerimiz, gerekli bütün belgelere sahiptir. Trafikte ve başka yerde araç kullanma konusunda profesyonel olan sürücülerimiz, davranış konusunda özel eğitim almışlardır. Nezaket kurallarına göre hareket eden şoförlerimiz, gerek havaalanı transferi olsun gerekse kayak transferi olsun, birçok sektörde, en iyi hizmeti vermektedirler. Kayak transfer hizmetlerinde, tatil beldelerinin yolları konusunda uzman olan şoförlerimiz, kış şartlarına oldukça dayanıklı araçlarımız, sizin güvenli bir yolculuk yapmanız için tercih edilmektedir.

Kayak Merkezi Transfer

Soğuk, fırtınalı veya yağmurlu havalarda rahatlıkla araç kullanan şoförler, kısa zamanda transfer gerçekleştirmektedirler. Toplu taşıma aracı isteyenler için özel şoförlü toplu taşıma araçları da kiralanmaktadır. Özellikle gelin arabası kiralama konusunda, en iyi araçlar ve en iyi şoförler bulunmaktadır. Transfer işleminde kullanılan araçlarımız, sigortalıdır.

Kayak Merkezi Transfer

Şehirlerarası Transfer Ankara

Ulaşımda VİP Bir Devrim & En İyi Hizmet

 

Şehirlerarası transfer Ankara Günümüzde bilim ve teknolojinin kat ettiği hızlı ilerleme beraberinde

birçok alanda geniş hizmeti de getirmiştir. Ulaşım da bunlardan biridir.

Türkiye’de özel sektör ve teşviklerin gelişmesi ile birlikte 80’li yıllardan itibaren ulaşım sektöründe de

birçok gelişme görülmüştür.

Özellikle Ankara, İstanbul gibi büyük şehirlerde gerek havaalanlarında gerekse bu şehirlerden

diğer şehirlere geçişte özel ulaşıma,

Ankara şoförlü araç kiralama ile İstanbul araç kiralama vb. hizmetlere ihtiyaç duyulmaktadır.

 

 Kaliteli Hizmet

 

Şehirlerarası transfer Ankara hizmeti ile firmamız bu konuda sizlere yardımcı oluyor. Kurumumuz 2010 yılından beri gerek Ankara gerek Türkiye geneline verdiği yüksek kalite hizmet ile rakiplerinden her daim önde bir ada sahip olmuştur. Şehirlerarası transfer Ankara şehir genelinde yaygın olarak ulaşılabilen bir hizmettir. Ancak diğer piyasa şirketlerinde karşılaştığınız kalitesiz tasarıma sahip araçlar, düşük lojistik destek gibi basit problemlerle firmamızda karşılaşmazsınız.

 

           Ankara şöförlü araç kiralama ve diğer tüm hizmetlerde firmamızın kullandığı araçların tamamı periyodik bakımları düzenli olarak gerçekleştirilen, yüksek segment özellikli, içerisinde gerek uzun gerek kısa yolculuklarınız için ihtiyacınız olabilecek her şeyin yer aldığı araçlardır.

 

İhtiyaç Duyduğunuz Her Şey

 

Şehirler arası transfer Ankara olanakları bünyesinde oldukça geniş bir yelpazede hizmet verilmektedir. 7/24 ulaşabileceğiniz bu hizmetler Ankara şoförlü araç kiralama imkânlarının yanı sıra Ankara havaalanı transferi, gelin arabası kiralama, Esenboğa ve diğer tüm ilçelere verilebilen shuttle araç hizmeti, şehirler arası transfer Ankara hizmetlerine firmamız aracılığı ile kolayca ulaşabilirsiniz.

 

En Özel Hizmet

 

Firmamız her şeyden önce kaliteyi baz alan, misyon ve vizyon edinen bir yapı üzerine şekillenmiştir. Bu kapsam sunulan olanakların tamamı da bu düzen içerisinde gerçekleştirilir. Ankara şoförlü araç kiralama ve shuttle hizmetleri de bunun birer simgesi niteliğindedirler. Hızlı ulaşım ve her şeyden önce sunulan konfor sizleri fazlasıyla memnun edecektir. Kurumumuzun sunduğu araçlar ve araç şoförlerimiz alanında eğitimli uzman kadrolardan oluşur ve çeşitli belgelere sahiptir. Şehirlerarası transfer Ankara hizmetlerinde Rötar vb. ulaşım sorunları yaşamanız durumunda sizden ücret alınmaz.

 

Gelişmiş Shuttle ve V.İ.P. Olanaklar

 

            Ankara şoförlü araç kiralama altında verdiğimiz vip araç ile taşıma olanakları sizlere en hızlı ulaşımı sunmaktadır. İster gelişmiş görünümlü binek sedan araçlar, isterseniz de vip minibüslerle seyahat yapabilirsiniz. Araçlarımızın tamamı en gelişmiş ve yenilenen tasarımlara sahiptir. Kişisel taşıma olanaklarının yanı sıra toplu ve kurumsal hizmet veren büyük araçlarımız, otobüslerimiz de hizmetinize sunulabilmektedir.

Ankara Shuttle Fiyatları

Aysa Vip Turizm Farkı İle Ankara Shuttle Hizmeti Ve Fiyatları

 

Ankara Shuttle fiyatları Hayatınızda yoğun bir iş temposu var ise sizin için ulaşım önemli bir yere sahip olmalıdır. Kaybedecek vaktiniz yoksa eğer toplu taşıma ve ticari taksiler size her zaman vakit kaybettirir. Sizin için en ideal transfer şekli ise Aysa Vip Turizm sayesinde ayağınıza geliyor. Vakit kaybı olmadan, rahatsızlık verecek toplu taşımaları kullanmadan, hemen işlerinizi halletme imkânı sunan transfer hizmetlerimiz sayesinde siz de kendinize ayırabilirsiniz sadece zamanınızı. Günü birlik gelişlerde dönüş saatiniz belli ve zamanınız kısıtlı ise firmamız tarafından sunulan Ankara Shuttle fiyatları ve seçenekleri size çok önemli bir zaman kazanımı demektir.

 

Aysa Vip Turizm shuttle hizmeti siz değerli müşterilerimizin vakitlerini daha verimli kullanmalarına olanak sağlıyor. Gidiş ve gelişlerde size özel tahsis ettiğimiz araçlarımız sayesinde istediğiniz adresin tam önünde indiriyor ve

yine istediğiniz başka bir adres dahi olsa tam noktadan alarak sizi istediğiniz yere bırakıyoruz.

Shuttle hizmetlerimizde amacımız müşterilerimizin kısıtlı zamanlarını en verimli şekilde kullanmaları ve

trafik yoğunluğunda zaman kaybetmeden hızla işlerini yapabilmeleridir.

 

 AYSA VİP TURİZM ANKARA SHUTTLE FİYATLARI

 

Ankara ziyaretinde bulunacak siz müşterilerimiz firmamız ile irtibata geçerek Ankara Shuttle fiyatları ve detayları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilecektir. İster internetten isterseniz çağrı merkezimizden arayarak tüm detayları öğrenebilir ve shuttle hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ankara Shuttle fiyatları 1 ile 3 kişi arasında yolcu sayısı için 70 TL,

4 ile 6 kişi arasında yolcu sayısı için 100 TL ve

8 kişilik yolcu sayısı için 120 TL şeklinde düzenlenmiştir.

Gidecek olduğunuz adreste değişiklik yapılması durumlarında ise 20 TL fark  müşterilerimizden almaktayız.

 

Araçlarımızın konforundan ve sağlamlığından şüpheniz olmasın.  Şoförlerimiz tüm belgelere sahip ve alanında tecrübeli olarak sizlere hizmet vermektedir. Şoförlerimizin sosyal iletişim konusunda ileri seviyede eğitime tabi tutulduğunu müşterilerimizin bilmesini isteriz. İnternet sitemizden sorularınız ve randevularınız için gece gündüz fark etmeden bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca çağrı merkezimizden dilediğiniz zaman bize ulaşıp araç tahsisi yapabilirsiniz ve

diğer konularda merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

En kaliteli shuttle hizmetini almak istiyorsanız Aysa Vip Turizm size yeter.