Esenboğa Havalimanı Transfer

Esenboğa Havalimanı Transfer Ulaşım konusunda pek çok seçenek mevcuttur. En çok kullanılan seçenek eskiden özel araçlar veya iş seyahati ise şirket aracı kullanılarak yapılanlar idi. Ancak bu durumda ister iş ister özel maksatlı seyahat olsun trafik yakıt harcamaları ve trafik cezaları gibi pek çok konuyu gündeme getirir. Bu bakımdan farklı bir seçenek de araç kiralayarak seyahat etmektedir. Bu çerçevede bu tercih son dönemlerde giderek daha da popülerlik kazanmış ve daha da yaygınlaşmıştır. Konu ile ilgili olarak pek çok alternatif üretilmiştir.

 

Araç kiralama da bunlardan biridir. Araç kiralamanın da pek çok versiyonu mevcuttur. Bunlardan biri de paket hizmet alarak yani aracı sürücüsü ile birlikte kiralayarak transfer hizmeti almak şeklinde olmaktadır. Transfer hizmetlerinde çıkış noktası varış noktası seyahat edecek yolcu sayısı gibi detaylar belirlenip fiyatta anlaşılmaktadır. Bu transfer hizmetleri çeşitli olup havaalanları için de yapılmaktadır. Bu çerçevede Esenboğa Havalimanı Transfer de verilen hizmetlerden biridir.

 

Aysa Vip Turizm ve Hizmetleri

 

Aysa Vip Turizm de bu konuda hizmet veren ve kısa sürede piyasada adını duyurmuş firmalardan biridir. Ankara’da kurulmuş olan bu firmanın Esenboğa Havalimanı Transfer haricinde de hizmetleri bulunmaktadır. Esenboğa Havaalanı transfer dışında seminer ve kongre benzeri toplantılar için toplu transfer ve taşıma yapılmaktadır.

 

Firmanın araçlarının tamamı D2 belgeli olup personeli eğitimli ve profesyoneldir. Firma tüm müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet verebilmektedir. Esenboğa transfer için gerekli bilgileri önceden vermek suretiyle rezervasyon yapmak mümkündür. Esenboğa Havalimanı Transfer için olduğu gibi diğer transfer şekilleri için önceden bilgi vererek hatta internet üzerinden de rezervasyon yaparak bu hizmeti almak mümkün olabilmektedir.

 

Hava alanı transferlerinde gerekli organizasyon yapıldıktan sonra firmanın şoförü karşılama noktasına gider ve gelen misafiri elinde isim yazılı olan pankart ile karşılar. Herhangi bir şekilde buluşulamama durumuna karşı rezervasyon formlarının üzerinde bulunan acil durum telefonları aranabilir. İş dünyasında tercih edilen bu hizmetlerin yanı sıra özel günler için de vıp araç kiralama hizmetleri verilmektedir.

 

Özellikle nişan düğün gibi kıymetli günlerde Aysa Vip Turizm değerli müşterilerinin yanındadır. Bununla birlikte kışın kayak merkezlerine yapılan transferler de sağlayabilmektedir. Fiyat politikasındaki şeffaflık da Aysa Vip Turizm firmasının özelliklerinden biridir. Transfer esnasında ağırlığı 5 kg’a kadar olan evcil hayvanlar araçlara kabul edilebilmektedir. Ağırlığı 5 kg’dan fazla olan küçük dostlarımız ne yazık ki araçlarımıza kabul edilememektedir. Zamanlama konusunda Aysa Vip Turizm müşterilerine karşı toleranslı davranmaktadır. Uçak rötarları gibi sebeplerden ekstra bir ödenme alınmamaktadır.

 

Fark Yaratmak

Firmanın bloglarında paylaşılan görsellerden de anlaşılacağı üzere Aysa Vip Turizm hizmetini sunarken müşterinin memnuniyetini esas alır ve müşteri odaklı hareket eder. Bunun haricindeki bir politika ile zaten müşterinin gönlünde taht kurmasına olanak bulunmamaktadır. Firmanın B segmentinden başlayıp üst sınıflara doğru uzanan geniş bir araç yelpazesi bulunmaktadır. Bu geniş araç filosu sayesinde Aysa Vip Turizm fark yaratan hizmetini müşterilerine sunabilmektedir. Fark yaratmak tabii ki sadece araç filosu ve maddi olanaklarla olmamaktadır. Asıl sermaye burada insan olmaktadır.

 

En büyük güç de güler yüzlü ve donanımlı personel olmaktadır. Özellikle şoförlü araçlarla verilen hizmetlerde

şoförün davranışları ne müşteri ile iyi ve gerektiğinde mesafeli diyalog kurabilmesidir.

Zira bu hizmet verilirken müşteriye ne çok uzak kalmak ne de istemediği halde

gereksiz bir samimiyet göstermek onu rahatsız etmek uygun bir davranış olmaz.

Daha 2010 yılında yeni kurulmuş olan bu firma bu gerçeğin farkında olduğu için

müşterilerinin gönlünde kısa sürede taht kurmayı başarmıştır.

Aysa Vip Turizm şoförlü ve şoförsüz araç kiralama transferi havaalanı transferleri

gibi konularda müşterilerine 7 gün ve gün boyunca 24 saat kesintisiz hizmet verebilmektedir.