Ankara Vip Transfer

Ankara Vip Transfer 2010 yılında kurulan Aysa Vip Turizm; yıllardır güvenilir hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ulaşım insanların hayatında çoğu zaman bir ihtiyaç olarak yer kaplamaktadır. Herkes zaman zaman seyahat etmek zorunda kalabilir ya da kendi isteğiyle yolculuk etmesi gerekebilir. Kendi aracınız olmayabilir ya da kendi aracınızla yola çıkmak istemeyebilirsiniz. Bu nedenle çoğu zaman otobüs firmalarından ya da Ankara Vip Transfer taşımacılığı yapan firmalardan yardım alabilirsiniz.

 

2010 yılında faaliyete başlayan firmamız güvenle yüksek standartlarda sizlere hizmet vermektedir. Ankara Vip Transfer gibi birçok konuda hizmet gösteren firmamız ilk Ankara ‘da hizmet vermeye başlamıştır. Hem şehirlerarası yolcuklarınız için hem de bireysel yapmak istediğiniz yolculuklar için firmamız Aysa Vip Turizm bu işleri yerine getirmektedir. Eğer yolculuk yapacaksınız; 7 gün 24 saat iletişim numaramızdan arayarak biletinizi alabilirsiniz ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Toplu taşıma için de lüks araçlarımız kullanılmaktadır. Bütün yolcularımızın can güvenliği bizim için kıymetlidir bu yüzden bütün yolcularımız için koltuklarımız sigortalı olarak taşımacılık yapmaktadır.

 

Aysa Vip Turizm ile Ankara Shuttle hizmetini; hem güvenilir hem de kaliteli olarak satın alabilirsiniz. Üstelik bireysel yolculuk yapmak isteyen müşterilerimiz içinde özel lüks araçlarımızla dilediğiniz şekilde tek başlarına yolculuk yapabilirsiniz. Yine özel şoförlü araçlarımızla kendinizi yormadan yolculuğunuzu yapabilirsiniz. Gerek iş hayatında gerek özel hayatınızda yapacağınız şehirlerarası transfer sayesinde kolayca yolculuklarınızı tamamlayabilirsiniz. Gitmeniz gereken iş toplantılarına zamanında kolayca yetişebilirsiniz. Araçlarımızı kiralamak isteyen kişiler içinde yine iletişim numaralarımızla iletişime geçerek aracınızı seçip teslim alabilirsiniz.

 

Şoförlerimizin bütün belgeleri tamdır. Gönül rahatlığıyla hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bütün belgeler kayıtlar ve kanuni belgeler sistemimizde mevcuttur. Sürücü belgelerinin yanında psikoteknik konusunda eğitim aldıkları belgelerde bulunmaktadır. Herhangi bir konuda şikâyetiniz ya da isteğiniz olduğunda mutlaka bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnternet sayfalarımıza göz atarak da hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Güvenli yolculuklar dileriz.