Ankara Transfer

 

Ankara Transfer ; Ulaşım mevzusunda pek çok seçenek mevcuttur. Maksimum kullanılan seçenek eskiden özel çalgılar ya da iş seyahati ise şirket aracı kullanılarak yapılanlar idi. Bir tek bu vaziyet de ister iş için ister se özel maksatlı seyahat olsun trafik ayrıca yakıt harcamaları ve trafik cezaları şeklinde bir çok mevzuyu gündeme getirir. Bu bakımdan farklı bir seçenek de araç kiralayarak gezi etmektedir. Bu durumda böyle tercihler son dönemlerde giderek daha da popülerlik kazanmıştır ve daha da yaygınlaşmıştır. Mevzu ile ilgili olarak bir çok alternatif üretilmiştir.

 

Araç kiralama da bunlardan biridir. Araç kiralamanın da bir çok versiyonu mevcuttur. Bunlardan biri de paket hizmet alarak şu demek oluyor ki aracı sürücüsü ile beraber kiralayarak iktibas hizmeti almak şeklinde olmaktadır. Transfer hizmetinde çıkış noktasından varış noktasına seyahat edecek yolcular ve sayıları şeklinde detaylar belirlenip fiyatta anlaşılmaktadır. Bu alıntılama hizmetleri çeşitli olup havaalanları için de yapılmaktadır. Bu çerçevede Ankara Transfer de verilen hizmetlerden biridir.

 

Aysa vıp ve Ankara Transfer Hizmetleri

 

Aysa vıp de bu mevzuda kaliteli hizmet sunan ve kısa zamanda piyasada ismini kanıtlamış şirketlerden biridir. Ankara’da kurulmuş olan bu firmanın Ankara Transfer haricinde de hizmetleri bulunmaktadır. bunların haricinde seminer ve kurultay benzeri toplantılar için toplu alıntılama ve taşıma yapılmaktadır.

 

Firmamızın araçlarımızın tamamı D2 belgeli ve Tursab kayıtlı olup çalışanlarımız eğitimli ve profesyoneldir. Şirketimiz tüm müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet verebilmektedir. Ankara Transfer için lüzumlu bilgileri önceden vermek suretiyle rezervasyon yapmak mümkündür. Ankara Transfer için olduğu şeklinde öteki aktarma şekilleri için önceden data vererek hatta web üzerinden de rezervasyon yaparak bu hizmeti almak mümkün olabilmektedir.

 

Hava alanı transferlerinde lüzumlu organizasyon yapılmış olduktan sonra firmamızın görevlisi karşılama yapılan noktaya gider ve gelecek misafirleri elinde ad soyad yazılı olan board ile karşılanır. Herhangi bir sebepten buluşulamaz durumlarına karşı, rezervasyon formunun üstünde bulunan acil konum telefonları aranabilir.

İş dünyasında tercih edilebilen bu hizmetin yanında özel günler için de

vıp araç kiralama hizmetleri verilmektedir.

 

Özellikle nişan düğün şeklinde kıymetli günlerde Aysa vip kıymetli müşterilerinin yanındadır. Bununla beraber kışın kayak merkezlerine meydana getirilen ulaşımlarıda sağlayabilmekteyiz. Fiyat politikamız sade olması Aysa vip şirketimizin özelliklerinden biridir. Transfer zamanında kütlesi 5 kilo’ya kadar bulan evcil hayvanlar arabaya kabul edilebilmektedir. Ağırlığı 5 kilo’dan fazla olan küçük dostlarımız ne yazık ki çidraklarımıza kabul edilememektedir. Zamanlama mevzusunda Aysa vip müşterilerine karşı toleranslı davranmaktadır. Tayyare rötarları şeklinde sebeplerden extra bir ödenme alınmamaktadır.

 

Fark Yaratmak

 

Firmamızın bloglarında paylaştığımız resimlerden de anlayacağınız üzere

Aysa vıp hizmetini sunarken müşterinin memnuniyetini esas alır ve

alan fert odaklı hareket eder.

Bunun haricindeki bir politika ile aslına bakıldığında müşterinin kalbinde taht kurmasına olanak sağlanmaktadır. Firmamızın B katagorisinden başlayıp üst katagorilere doğru uzanan geniş bir araç yelpazemiz bulunmaktadır. Bu geniş araç filosu yardımıyla Aysa vip fark yaratan hizmetini müşterilerine sunabilmektedir. Fark yaratmak naturel ki bir tek araç filosu ve maddi olanaklarla olmamaktadır. Aslolan ana para burada insan olmaktadır.

 

En büyük gücümüzde güler yüzlü ve profesyonel personel olmaktadır.

Özellikle şoförlü çidraklarla verilen hizmetlerde şoförün davranışları ne satın alan ile

iyi ve gerektiğinde mesafeli diyalog kurabilmesidir.

Zira bu hizmet verilirken müşteriye ne çok uzak kalmak ne de istemediği şekilde gereksiz bir içtenlik göstermek

onu rahatsız etmek uygun bir davranış olmaz.

2010 yılında yeni kurulmuş olan bu firma bu gerçeğin bilincinde olduğundan müşterilerinin

gönlünde kısa sürede taht kurmayı başarmıştır.

Aysa vıp şoförlü ve şoförsüz araç kiralama transferi havaalanı transferleri şeklinde

mevzularda müşterilerine 7 gün ve gün süresince 24 saat kesintisiz Ankara Transfer hizmeti verebilmektedir.