Ankara Şehirlerarası Transfer

Ankara Şehirlerarası Transfer İnsanlar yıllardan beri gerek iş hayatı için gerekse özel hayatları için seyahat ederler. Bunun için özel araçlar ya da şirket araçları kullanılmaktadır. İster özel ister şirket araçları ile çıkılsın trafik stresi trafik cezası yakıt masrafı hatta trafik kazası riski gibi pek çok dezavantaj ortaya çıkmaktadır. Bu bağlamda bu konuda pek çok seçenek ortaya çıkmaktadır.

Araç kiralama da bu seçeneklerden biridir. Araç kiralamanın da şoförlü veya toplu transfer gibi seçenekleri bulunmaktadır. Bu da bu işi yapan firmalar için pek çok hizmet seçeneğini ortaya çıkarmıştır. Transfer hizmeti de bunlardan biridir. Uzak mesafeler için de Ankara Şehirlerarası Transfer hizmeti de bu hizmetlerden biri olmaktadır.

 Aysa Vip Turizm kimdir

Aysa Vip Turizm de Ankara Şehirlerarası Transfer konusunda hizmet veren firmalardan biridir.2010 yılında kurulmuş olan bu firma şehirlerarası transfer, vip transfer gibi iş dünyası için hizmet vermenin yanı sıra düğün organizasyonları için yapılan transfer ve vip transferler de müşterilerinin hizmetindedir. Ankara Şehirlerarası Transfer şoförlü araçlarla yapıldığı için şoförün yaklaşımı oldukça önemlidir.

Gerek Ankara Şehirlerarası Transfer hizmeti olsun gerekse diğer transfer hizmetlerinden biri olsun Aysa Vip Turizm in sürücüleri yasal olarak belgeli ve gerekli sertifikasyonla donatılmıştır. Aysa Vip Turizm in araçları D2 belgelidir. Firma müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet verebilmektedir. Sürücüler de src ve psikoteknik belgesine sahiptir. Bu hizmet için ülkenin dört bir yanından Ankara ya ve Ankara’dan ülkenin dört bir yanına shuttle ile seferler yapılmaktadır. Şoförlü araç kiralama ile pek çok risk ve sorumluluk bertaraf edilmektedir.

Şoförsüz araç kiralamalarda araç arıza yapıp arızanın sürücü hatasından kaynaklandığı düşünülürse arıza masrafları sürücüye ödetilmektedir. Oysa sürücülü araç kiralamakta böyle bir risk bulunmamaktadır. Araç parkuruna bakıldığında oldukça geniş bir araç filosuna sahip olduğu görülmektedir. B ve C segmentindeki araçlardan başlayıp üst sınıflara kadar çıkabilmektedir. Bu şekilde geniş bir kitleye hizmetlerini ulaştırabilmektir.

 Kaliteli Hizmet

Bu alanda çalışmak oldukça büyük bir sorumluluk ve özveri gerektir. Çünkü araçta bulunan herkesin canı sürücüye emanet olup her şekilde sürücü sorumludur. Yolcuların keyifli bir yolculuk yapmasının yanı sıra gideceği yere sağ ve sağlım ulaşması da beklentileri arasındadır. Özellikle yaz sezonunda transferler hız kazanırken kaza riski de artmaktadır. Bu sorumluluğu üstlenirken yolcuyu sıkmadan konforlu bir şekilde seyahati bitirmek de ayrı bir ustalık ister. Bu ustalık da Aysa Vip Turizm firmasında mevcuttur.

Firmanın asıl sermayesi insan olup en büyük yatırımı da ona yapmaktadır. Bu konuda personelini sık sık eğitimini sağlamaktadır. Bu sayede sürücüsünden geri hizmet personeline kadar tüm çalışanlar sorumluluklarının bilincindedir. Hizmet sektöründe işi iyi yapmakla müşteriyi sıkmamak arasında ince bir çizgi mevcuttur. Asıl profesyonellik de bu ince çizgi üzerinde yürüyebilmektir. Kaliteli hizmet de bu şekilde sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra hizmetin çeşitliliği ve çözüm odaklı çalışmak ta oldukça önemli ve gereklidir.

Aysa Vip Turizm bu konuda da hassasiyetini koruyarak çalışmalarını sürdürebilmektedir. Zaten bu ince çizgi üzerinde bu kadar hassas yürüyebildiği için 2010 yılında kurulup bu kadar kısa sürede geniş bir müşteri kitlesinin sevgilisi haline gelmiştir ve piyasada kendisini kabul ettirmiştir. Hizmet konusunda değer katan en önemli faktör insan olmaktadır. Bu Aysa Vip Turizm firmasının temel prensibi olarak benimsenmiştir. Bunu müteakip güçlü bir alt yapı gelir.

Aysa Vip Turizm bu alt yapıyı da güçlendirmek için araç filosunu da güçlendirmektedir. Bu sayede daha konforlu araçlarla daha lüks bir hizmeti vererek yaptığı işin mükemmel olması için çalışmaktadır. Bu sayede mükemmel hizmet standardını yakalamaya var gücüyle çalışmaktadır.

Hizmetlerimiz: Ankara Şehirlerarası Transfer, Ankara Şehirler Arası Transfer, Ankara Şehirlerarası Shuttle, Ankara İstanbul transfer, Ankara İzmir Transfer, Ankara Bodrum Transfer, Ankara Muğla Transfer, Ankara Bursa Transfer, Ankara Antalya Transfer, Ankara Alanya Transfer, Ankara Kapadokya Transfer ve tüm Türkiye’ye güvenilir ulaşım hizmeti.