Ankara Havalimanı Transfer Tavsiye

Havalimanında Özel Aracınız Sizi Bekliyor

 

Ankara havalimanı transfer tavsiye Yolunuz bir şekilde Ankara’dan mutlaka geçer. Düğün için, iş için, okul için ve ya gezmek amacı ile Ankara’ya ulaştığınızda sizin de yolu bulmak için zaman harcamanıza gerek yok. Eğer Ankara’ya gelmeyi düşünüyorsanız siz arayın biz aracınızı havalimanında hazırlayalım.

 

 AYSA VİP TURİZM HAVALİMANI TRANSFER HİZMETLERİ

 

           Ankara havalimanı transfer tavsiye ile sizin de özel aracınız havalimanının çıkış kapısı önünde sizi bekliyor. Sizlere özel transfer hizmetimiz son model lüks araçlar ile yapılmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan deneyimli personel sizi ulaşmak istediğiniz adrese konforlu ve yasal çerçevede hızlı bir şekilde ulaştırıyor. Ankara havalimanı transfer hizmetimiz sizlerin konforuna göre düzenlenmiştir.

 

Aysa Vip Turizm filosunda bulunan araçlar Ankara havalimanı transfer tavsiye işlemleriniz için özel dizayn edilmiştir. Sizlere özel fiyat seçenekleri ile sunulan hizmet kapsamında sizleri transfer edecek personel belgeli olup, kullanmış olduğumuz araçlarımızın tamamı D2 belgesine sahiptir. Tüm araçlarımız yasal olarak belgelerin tamamına sahip olup, bakımları zamanında yapılmış ve size kötü sürprizler yaşatmayacaktır.

 

Aysa Vip Turizm tatil için, özel merasim ve törenler için, okul ya da iş sebebi ile Ankara’ya gelen siz değerli müşterilerimizin transfer işlemlerini gerçekleştirmektedir. Uçağınız kaçta inerse insin arabanız havalimanında sizi bekliyor olacak. Geç kalmanız durumunda aracımız yine sizi bekliyor olacak. Havalimanı çıkış kapısında sizi pankartla bekleyecek olan görevlilerimiz bagajınızı araca kadar taşıyarak yerleştirmektedir. Araçlarımıza 5 kiloya kadar olan evcil hayvanlar kabul edilerek transferleri gerçekleştirilir. İstediğiniz segmentte araçlar ile hizmet alabilirsiniz. Araç filomuzda bulunan geniş araç yelpazesi ile siz de istediğiniz kapasiteye sahip araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Araç kiralanırken konuşulan ücret dışında hiç bir şekilde ücret istenmemektedir müşterilerimizden.

 

Aysa Vip Turizm olarak 2010 yılından bu yana müşterilerimize özel kiralama hizmeti sunarak hizmet kalitemizi arttırarak devam ediyoruz. Güvenilir taşıma hizmetlerimiz sayesinde bugüne kadar binlerce kişinin transfer hizmetini gerçekleştiriyoruz. Bizim için önemli olan müşterilerimizin ulaşmak istedikleri yere güvenli bir şekilde transfer edilerek hizmetlerimizden memnun kalmasıdır. Müşterilerimizin parasını değil güvenini kazanmak için çalışıyor ve müşterilerimizi memnun etmek için tüm çabamızla çalışıyoruz. Aysa Vip Turizm olarak müşterilerimize güven vermek vizyonumuzdur.

Leave a Comment