Ankara Havaalanı Transfer Fiyatları

Ankara Havaalanın’dan Transfer Ücretleri

 

Ankara havaalanı transfer fiyatları Transfer bir yerden bir yere taşıma işlemine verilen ad olduğu bilinir. Transfer artık başarılı firmalar sayesinde kaliteli ve uygun fiyatlı olarak yapılmaktadır. Yetki belgesi bulunan bu firmalar yeterli bir filo ve profesyonel kadro ile bu işi yapmaktadır. Transfer fiyatları oldukça uygun ve cebinizi de düşünen firmalar sayesinde güvenilir bir transfer yoludur.

 

 Transfer Ücretleri

 

           Ankara havaalanı transfer fiyatları için öncelikle müşteriler Aysa Vip Turizm’i arayıp nereden nereye gitmek istediklerini belirtirler. Bu sayede ücretler baştan söylenir ve anlaşılan fiyat haricinde başka bir ücret talep edilmez. Müşteri ile transfer edecek olan aracın şoförü telefon numaraları sayesinde karşılaşma ve buluşma sağlanır. Müşteri havalimanına indiğinde onu karşılayan kişiler olur ve bu kişiler müşteriyi araca yönlendirir. Müşteri araca ulaştıktan ve araç hareket ettikten sonra ücretler toplanır.

 

 Ankara Havalimanı Shuttle Hizmetleri

 

Esenboğa Havalimanı arasında verilen hizmetler; kayak sezonunda da bu bölgelere transferler de gerçekleştirilmektedir ve bu her transfer firmasında yapılan bir transfer şekli değildir. Bu firmanın farklarından bir tanesidir. Bu tarz araç kiralama sayesinde müşteriler trafikten kurtularak ve muhtemel trafik cezalarını ve yakıtı, bütçesini düşünmeden sadece işlerine odaklanarak daha rahat çalışmaya sahip olurlar.

 

Ankara havaalanı transfer fiyatları

 

Transfer hizmetleri arasında bu bakımdan, bu tarz bir sistem gerçek anlamda tam bir avantaj olmaktadır. Aysa Vip Turizm 2010 yılında kurulmuş ve genç bir firma olmasına rağmen kısa bir sürede bu hizmeti alan insanların gönlüne taht kurmayı başarmıştır.

Aysa Vip Turizm’in bir başka önemli ayrıcalığı da internet sitesi üzerinden rezervasyon yapılabilirliğidir. Havaalanı transfer ile buradan alınacak yerler ve bırakılacak noktalar belirlenerek ve kişi sayısı da belirtilerek rezervasyon ve fiyat belirleme için bilgi verilmiş olur.

Leave a Comment